Kamera Genius eye320 i ~10kl/s!

No więc jestem posiadaczem kamery internetowej Genius eye320. Do kamery nie ma dołączonych sterowników, bo jej założenia są takie, że podpina się ją przez USB do PC i Windows ją automatycznie wykrywa. Kamera dziwnie działa. W czym rzecz? Strasznie słaba wydajność! W internecie w recenzji tej kamery wyczytałem, że wydajność jest bardzo dobra (chodzi o płynność ruchu rejestrowanego kamerą), tutaj nawet próbka:

Problem w tym, że moja kamera rejestruje obraz może z prędkością 10-14kl/s :expressionless: Mam USB 2.0. Najdziwniejsze jest to, że mocno świecące przedmioty, typu monitor, rejestruje w porządku. Przedmioty takie jak np. wnętrze pokoju, czy moja gęba, rejestruje fatalnie z fatalną prędkością czy to w dzień, czy w nocy przy bardzo dobrze oświetlonym pomieszczeniu. Nawet wsadziłem specjalnie w lampę w pokoju 3 żarówki 100 watowe i dalej to samo :expressionless: Gdy tylko przesunę kamerę w stronę np. mojej gęby, kamera się kalibruje, tzn. rozjaśnia stopniowo obraz. Im bardziej go rozjaśnia, tym bardziej obraz się rwie. Co to może kurde być? To jest moja pierwsza kamera internetowa, a ja nie jestem dobry w te klocki (czyt. kamery, aparaty itd) ;>

sądze ze jest to wina dłuższego naświetlania pojedynczej klatki. im ciemniej tym naświetla dłużej i klatek jest mniej na sek. A szczeże mowiąc nie wiem co na to poradzic :confused:

A czy nie ma jakiegoś programu do obsługi kamer internetowych, który uniemożliwiałby np. włączania tej kalibracji jasności?