Kamera internetowa AK56

Dostałem kamere inter. Ak56, Moje pytanie dotyczy programu do kamery ?? Czy jest obojętne jaki to program, skad można probrać taki program lub sterownik ? Pytam, bo nie orientuję się kompletnie w kamerkach.

Poszukaj w googlach czy znajdziesz sterowniki do tej kamery, ten kto Ci ją sprezentował nie dał Ci sterowników? Trudno będzie je znaleźć na necie

no szukałem, nic nie znalazłem, dlatego pytam się na forum dobreprogramy, podobno sterowników nie trzeba, tylko odpowiedni program, ale niewiadomo jaki :expressionless:

Pomógłbym ale jakiej to firmy jest ??

Kaycom - tak doczytałem, ale nie posiadam książeczki, czy coś w tym stylu, jedynie jakieś szczątkowe informacje z netu. Podobno jakiś program do tego jest na litere A… Może ktoś zna taki program :slight_smile:

A może jednak napiszesz jakiej firmy jest ta kamera?

Masz napisane Kaycom.

Rzeczywiście. Starcza ślepota :wink:

pigmaalion - Na TEJ stronie znajdziesz sterowniki do tej kamery (czwarty link od góry).

Jest to strefa Supportu firmy Aptel, która sprzedaje między innymi te kamery. Jednak w opisie tej kamery jest wyraźnie zaznaczone, że dołączona jest do niej płyta ze sterownikami i oprogramowaniem. Możesz więc skontaktować się z nimi i spróbować uzyskać bliższe informacje na temat tego oprogramowania.

Super !!