Kamera internetowa do 50 zł :/

Witam !

Mam w planie zakup kamerki internetowej . Kamerka ma być przeznaczona do wideokonferencji przez Skype. Na zakup kamerki mam zamiar przeznaczyć ok 50 zł.

Bardzo proszę o pomoc w wyborze jakiejś dobrej kamerki , ponieważ kompletnie nie wiem na co mam zwracać uwage przy jej wyborze

P.S : Mile widziane linki z allegro :smiley:

http://allegro.pl/item125873685_kamera_ … klips.html

W dzisiejszych czasach, przy przeciętnych szybkościach łącz internautów kamera pracująca w rozdzielczości 320x240 oraz przeciętną ilością klatek (jakieś 20) powinna wystarczyć do (dosyć) prostych videokonferencji w programach typu Skype, Tlen.

Piszę to głównie dlatego ponieważ alfa78 podał link do aukcji kamery która może pracować aż w rozdzielczości 800x600 co moim skromnym zdaniem jest lekką abstrakcją ponieważ przeciętny użytkownik videokonferencji prowadzonej tak, raczej nie będzie mógł obejrzeć jej w dobrej rozdzielczości.

Ja proponuję kamerkę i myślę, że powinna ona w zupełności wystaczyć…

Proponuje TĄ KAMERĘ A4-TECH używam jej od roku i jestem bardzo zadowolony!

adam9870 - podałem dlatego tego linka ,bo tą kamerkę używam ok 6 miesięcy i jestem bardzo z niej zadowolony bo jest warta jak za tą kase :slight_smile: ,a jeżeli chodzi o -

to ja mam radiówkę neta,i spisuje się dobrze jak na 24 Mb/s i

-możliwa jest dobra jakość :wink:

Oczywiście nie miałem na myśli tego, że każdy będzie miał nie za dobry obraz przy videokonferencji co zauważyłem już we wcześniejszym poście.

Jeżeli Ty korzystasz z łącza o szybkości 24 Mb/s to z pewnością nie powinny występować żadne problemy jednak ja mówiłem o przeciętnych użytkownikach internetu którzy mają łącza o szybkości w rodzaju 200 - 300 Kb/s.