Kamera internetowa


(Lukasz Grzelak22) #1

Mam zamiar kupic kamere internetowa ale nie wiem jaka czy ktos moglby mi doradzic?? Nie chodzi mi o luksusowa kamerke ale tania dobra i sprawdzona do korzysta przez skype.


(aju) #2

wpisz to w szukajkę :slight_smile:


(Login Allegro) #3

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18218 ..::POLECAM::..


(Czarny01) #4

Może będzie to dziwne, ale bardzo polecam kamerkę od PS2 EyeToy. Kosztuje na Allegro ok. 70 zł a uważam, że jakością przesyłanego obrazu bije na głowę dużo droższe kamery dla PC-ta. Używam jej od miesiąca i wszyscy znajomi z którymi kontaktuję się przez Skype'a uważają, że obraz jest rewelka.

Poza tym jest wyposażona w mikrofon i posiada naprawdę jasny obiektyw, więc można bez problemu używać ją w ciemnych pomieszczeniach. Nadmieniam iż ma również 2 diody, z których jedna (czerwona) zapala się, gdy kamerka przesyła obraz - taki bajer a jednak przydatny, gdyż wiem kiedy jestem obserwowany :smiley:

Nadmieniam iż mam również kamerkę Logitecha, ale odkąd kupiłem synowi PS2, EyeToy całkowicie ją wyeliminowała.

Pozdrawiam.


(Jaroslaw Nijakowski) #5

Jesli masz laptopa badz monitor LCD to ja ci polecam:

http://www.tomsoft.com.pl/opis.php?t=A4Tech%20PK-835%20Kamerka&towarID=7474&kategoriaID=54&PHPSESSID=147418f36c926b86163ed3e...

Uzywam jej od miesiąca i jestem z niej bardzo zadowolony, obiektyw swietnie dopasowywuje sobie jasnosc, obraz z kamerki jest rowniez imponujacy....Ja jestem zadowolony z zakupu! :smiley:

Dla porownania powiem ze ta kamerka kosztowala mnie ok. 70zl a kamerka LABTEC'ka o tych samych parametrach kosztowala juz 120 zl :shock:


(Lukasz Grzelak22) #6

zdecyduje sie na ta kamerke od ps2 bo mam akurat konsole i dziecko bedzie mial zabawe i ja kamerke dwa w jednym tylko z kad mozna do niej sterowniki zassac


(Juven) #7

sterowników poszukaj na stronie producenta :wink: ale powinny być także dołączone do kamerki :wink:


(Czarny01) #8

Sterowników do tej kamery nie zdobędziesz ani na stronie internetowej SONY ani nie są dołączone do kamery, z prostego względu - ta kamera nie była i nie jest przeznaczona do PCeta.

Ja sterowniki ściągnąłem z internetu (jak dobrze poszukasz to znajdziesz) i wszystko hula. Jakbyś miał problem to ci wyślę na PW (ok. 550 kB).

Pozdrawiam.


(Lukasz Grzelak22) #9

jednak zdecydowalem sie na kamerke creative bo ta sonego tu w irlandi kosztuje 40e a za creativa dalen 20e i dziala spox czeiki


(Czarny01) #10

Dla wszystkich podaję stronkę ze sterownikami do PC:

http://www.konsola.pl/hardware.php?art_id=205