Kamerka internetowa i słuchawki z mikrofonem do ~150 PLN

Witam, zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze kamerki internetowej i słuchawek z mikrofonem.

Na kamerkę chcę przeznaczyć ok 100 zł, a na słuchawki koło 50 zł. Bardzo prosiłbym o propozycję kamerek firmowych (logitech/creative) bo kiedyś kupiłem kamerkę firmy e-cam czy jakoś tak, to żaden komputer nie mógł jej wykryć, a próbowałem różnego rodzaju sterowników do niej.

Co do słuchawek to chciałbym, aby zakrywały uszy, były w miarę wytrzymałe no i było by miło jak by miały odpinany mikrofon, ale to nie jest konieczne.

Z góry dziękuję za propozycje,

Pozdrawiam.

Co do kamerki to raczej Ci nie pomogę, ale chciałbym polecić Ci słuchawki A4tech HS-100 - jak dla mnie są bardzo wytrzymałe (a ja potrafię wykończyć słuchawki nawet jak ich w ręce nie mam xD)

Najpierw chyba powinieneś zdecydować się na kamerkę , a to dlatego że mają one wbudowany (przeważnie) mikrofon …więc słuchawki nie muszą mieć mikrofonu . Ja tak mam.

Upatrzyłem sobie taką: Logitech E3500 no i te słuchawki IcyMat’a będą spełniały moje wymagania. Co myślicie o tej kamerce? za tą cenę znajdę coś lepszego?

Myślę, że ta kamerka może być :slight_smile: Mi osobiście się podoba (aczkolwiek ja mam wbudowaną w laptopa więc dla siebie bym jej nie kupował :P).

PS. Nedo jesteś pierwszą osobą, która poprawnie napisała mojego nicka :stuck_out_tongue: