Kamerka internetowa nie działa poprawnie

Witam serdecznie,

Jestem posiadaczem laptopa HP Elitebook 2530p. Z pewnych względów musiałem odinstalować wbudowaną kamerkę internetową. Po ponownym jej zainstalowaniu pojawia mi się taki komunikat:

 

System Windows nie może załadować sterownika urządzenia dla tego sprzętu. Sterownik może być uszkodzony lub nieobecny. (Kod 39)

 

Próbowałem kilkukrotnie odinstalowywać i instalować na nowo sterowniki i nic to nie daje. Ktoś ma jakiś pomysł jak rozwiązać problem?

witam

 

http://h20564.www2.hp.com/hpsc/swd/public/readIndex?sp4ts.oid=5225979&swLangOid=30&swEnvOid=4051

 

dostosuj pod wersje  systemu operacyjnego następnie w kategorii multimedia HP Webcam

Dzięki za odpowiedź. Tak jak napisałem, próbowałem instalować na nowo, pobierając z tej strony i nic.

pawson81 , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

Z jakich względów ?

Chyba nie jest to najważniejsza informacja…

A próbowałeś obadać ten drugi sterownik, który jest pod “Sterownik - Klawiatura, mysz i urządzenia wejścia” ?