Kamerka internetowa

prosze o pomoc. Mam kamerkę firmy Easy Touch CP06,proszę mi powiedzieć jak mam zrobić z niej zdjęcie,aby wysłac komuś na pocztę.Prosze ewentualnie o link,ale w języku polskim.

Z góry dziękuję za pomoc.

Najpierw musi byc zainstalowany sterownik do kamerki. Widows standardowo instaluje program “Movie Maker”, tam trzeba wykonać: Plik/nagraj - pojawia się nowe okno, z prawej strony pod ekranikiem, obok paska: “Nagraj” jest ikonka “zrób zdjęcie” i to wszystko.

Pozdrawiam

Mam Nortona 2003 ale pokazuje mi,że mam cały komputer zainfekowany,pokazuje błąd E-mail,co mam robić???Gdzie mogę ściągnąć dobry porogram antywirusowy-bezpłatnie?

Z góry dziękuję za pomoc.

Teresa!

  1. Podpięłaś sie niepotrzebnie do swojego starego tematu o kamerce, zamiast zalożyć nowy temat w dziale Problemy. To - znacznie ogranicza Twoją szansę na rozwiazanie problemu.

  2. Masz Nortona 2003 - i to jest właśnie program antywirusowy; nie polecam doinstalowania drugiego! :twisted: Wręcz zakazane!

Można natomiast dodatkowo i w celach doraźnych, przeskanować kompa scanerami online - również na naszym Vortalu - strona Główna.

  1. Zainfekowany komputer - OK, natomiast błąd E-mail - to trochę za mało! :lol:

Przepisz, albo najlepiej skopiuj i potem wklej - całą linijkę wykrytego wirusa ze scanu (bądź też alertu) Nortona. I pytanie, czy Norton dał ten wirus do kwarantanny bo: nie może usunąć, czy też - nie zezwoliłaś na usunięcie! :?

Im więcej i dokładnie napiszesz, tym łatwiejsze szanse na pomoc! :slight_smile: