Kampanie / Akcje w Internecie


(Lost World) #1

Witam

Przedstawiam , wam spis sensownych kampani w interenecie , post ten ma za zadanie promować takie akcje jak googluj , bykom-stop , bo uwieżcie że jak czyta sie posty np : w dziale kosz , to człowieka może coś trafić...

Albo forum , gdzie dzieciaki piszą

Aż ręce opadają....

Nie mówie , że znam się na ortografi jak mało kto ale to są podstawowe błędy ortograficzne , gdzie pisowni taki oto wyrazów uczą już w przedszkolu!

Spis poniżej....

http://www.googluj.cba.pl/

http://www.bykom-stop.avx.pl/

http://stoptokiohotel.prv.pl/

http://tibii-stop.prv.pl/

http://www.gadawski.pl/gg/

http://dziecineo.prv.pl/

http://www.netykieta.prv.pl/

http://www.lancuszki.prv.pl/

Jeśli znacie jeszcze jakieś adresy stron www , piszcie

:slight_smile:

Pozdr.


(Init3) #2

Ze też komuś chce sie to robić...żałosne. Dla mnie twórcy tych "akcji" to takie same dzieci neostrady jakim sie przeciwstawiają, a nawet gorzej bo dla nich internet jest drugim zyciem. Co mnie obchodzi zachowanie innych w internecie? Trzeba być lekko dziwnym, żeby zaprzątać sobie tym głowe. Twórcom tych stron przydałoby sie wyjscie do dystkoteki, na spacer itp.


(Mztswk) #3

Można nieźle pośmiać czytając niektóre teksty.


(Szkudlarek) #4

zacznij więc pracować również nad sobą.

.::uwie rz cie::. pisze się przez "rz" a nie "ż" :stuck_out_tongue:


(outca$t.) #5

Jedyne co jest godne uwagi to stop bykom, bo zachęca do nierobienia błedów ortograficznych. Tylko tak szczerze mówiąc to co z tego, że umieszcze taki baner w sygnaturce skoro inni będą robić błędy, chyba że umieszczać ich zdjęcia w internecie jako: wróg języka polskiego. A do tego komu chce się sprawdzać pisownie chcąc coś szybko napisać na forum.

Albo to stop tokio hotel, jak czytałem opis to jakby to napisał maniak jakiś metalowych/rockowych(nie znam się na muzie) zespołów i nie widział świata poza swoim ulubionym. A do tego ten ruch zawiązała młodzież w wieku th, która kolesiom zazdrości ich popularnośći w kręgach młodzieży, którzy im zazdroszczą.

Albo stop Tibii, qrna napisał to jakiś koleś, który zaczął w to grać kiedy inni już mieli po 200 level i się wnerwił, że nigdy nie dojdzie do takiego wyniku. Pewnie też nie idzie mu za bardzo i słyszał, że można na tym zarobić.

Albo dziecko neo, qrcze koleś pisze bzdury dostaje ostrzeżenia a potem ban i po kłopocie.

Równie dobrze moża by stworzyć akcję: stop używania papieru toaletowego, albo: stop przeciekajacym kranom. Ludzie wyluzujmy.