Kanał IRC!

Dziwne… u mnie trwa to góra 5 sekund…

Przed chwilą sprawdzałem :slight_smile:

Ale jak się ma taką zwaloną sieć - jak każdy ściąga … :evil:

Wymyślił. Nie wierzę w to. Nie powiesz mi ze czekasz 2 10 minut bo widać na SB że tak nie jest. Poprostu nie wiedziałeś co napisać a aby coś napisać wymyśliłeś tego bzdeta. Radzę przestać. :evil:

No chyba, że Shark pisze, nie wiedząc co w tym czasie odpowiadają inni :wink:

I pisze na temat odpowiadając mi na pytania. :?

Prorok jakiś czy co? :slight_smile:

Zdarzają sie tacy Geniusze :D:D:D:D:D

też jestem za IRC bo tak jak napisał boczi będzie żywiej, ale znając moderatorów tego forum skutecznie “stłamszą” ten pomysł!

Niekonieznie, jeśli bedzie duży odzew na ten temat ze strony czytelników, to może dojdzie do stworzenia takiego kanału :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

obyś miał racje, przecież nie ma z tym wcale tak dużo roboty , bo przecież o to też chodzi!

Ja jestem za kanałem IRC, ale jeżeli go nie założą to nie będę płakał,

a znając życie długo poczekamy aż zaistnieje IRC.

ShoutBox to rzeczywuście słaby ‘bajer’, mógłby polecec ;^0

:glupek2: :glupek2: :glupek2:

Co moderatorzy mają do wprowadzania takich innowacji ??

bardzo dużo, bo admini nie przegladają przecież wszystkich postów i tematów!

PS fiesta fajny avatar!

Dużo pomysłów zdobyło uznanie, lecz nie zostały wprowadzone w życie.

No to spoko ludzie zakładamy IRC :] na QuakeNet chyba najlepiej by było :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Dobra, zapraszam na #dobreprogramy na quakenecie

kanal zarejestrujemy za 2 godziny (zamowimy L-Bota)

Shark, a że Ci się SB laguje to chyba dlatego, że używasz Opery. :?

Trzeba bedzie napisac FAQ i IRCu…

Używam Avant Browser / Silnik IE a na innych przeglądarkach też tak jest …

Dajcie serwa dobrego to wam postawie bota i barmana :hahaha:

Jak będzie - to nie będe miał nic przeciwko - zainstaluje MiRC

Widzę, że kolega SorLax wprowadził w czyn swoją wizję i po dwóch dniach bytności na Forum - założył kanał Dobre Programy. :twisted:

Brawo za szybkość działania i wprowadzenie słowa w czyn, a co do reszty - czyli działań autorskich względem Forum Dobre Programy i sygnowania tego kanału tą nazwą, trochę bym się zastanawiała… :? :? :?

Wiadomo, że tam nie będzie moderki - czyli można dowolnie bluzgać i uprawiać tzw. samowolkę - ale oczywiście wszystko będzie szło pod szyldem tego Vortalu! :twisted:

Zastanawiam się, czy autor dostał pozwolenie od administracji na sygnowanie tegoż kanału nazwą Vortalu? :twisted: :twisted: :twisted:

A co do samej wizji jakiegokolwiek kanału na IRC-u, to jak już wcześniej mówiłam jestem sceptyczna, chociażby pod względem praktycznym.

SB - jest niezobowiązujące.

Siedzę sobie na Forum i przy okazji lookam na SB. Czytam co sobie inni wpisują, ale wcale nie muszę w tym ekstra uczestniczyć!

Jeżeli zechcę, to się wpiszę i jest OKI, nie - to nie, dalej obserwuję.

Na IRC-u - obowiązują reguły takie, jak na każdym innym czacie.

Chcąc zobaczyć co się dzieje, muszę wejść - i co za tym idzie, nie mogę być biernym obserwatorem, bo jak się weszło - to wypada coś zagadać, a nie siedzieć na podsłuchu jak przygłup. Zwłaszcza widoczny przygłup! :twisted:

Dlatego też uważam, że sytuacja każdego usera jest wtedy mało komfortowa i co za tym idzie prosta bajka: jest zobowiązanie do gadki, no bo co się niby weszło na kanał. :shock: Podsłuchiwać…? :twisted:

W sumie, ale kanał jest, chociażby próbnie, trzebaby poczekać na opinię Administracji, zaangażowanie się w ten projekt chociaż w sposób minimalny.

Sorry Boczi - ale od końca się takich myków nie zaczyna. :evil:

Po pierwsze - nie znam w ogóle inicjatora; ba, w ogóle nikt z Forum go nie zna! :evil:

Po drugie - grzeczność nakazuje nie stawiać Administracji Forum przed faktem dokonanym! :evil:

My tu będziemy krzewić ideały zgodnie z Regulaminem, a tam np. pod winietką tego samego Forum będą na żywca cracki i seriale szły + bluzganko? :evil:

Zakładajcie kanał - ale nie pod tą nazwą! :evil:

Ja tam wolę stare dobre śmieci i dobrze, że są moderowane!