Kanały z satelity/kablówki na siatkówce

czy można w “jakiś” sposób złapać na antenie siatkowej kanały takie jak tvn24 lub polsat sport?

jeśli tak to jak?

Tych programów nie ma na siatkowej.

Są to kanały komercyjne i nie ma innej możliwości legalnego ich odbierania niż kablówka bądź TV satelitarna.

Ja pamiętam jak kiedyś kolegą łapał Canal+ (prawie cały zaśnieżony)na zwykłej antenie ale tylko w godzinach jak Canal+ nadawało sygnał nie zakodowany.

Pewnikiem to była przebitka interferencyjna z TV kablowej, innej możliwości nie ma.

Jest inna mozliwość ,a dokładnie była ,Canal+ miał kilkanascie naziemnych nadajników .

Jeśli w bloku masz kablówkę, możesz poszukać jakiejś przebitki z kablówki, może coś złapie.

Właśnie, ale jest to nie legalne. Kabel przez który idzie kablówka jak nie jest dobrze izolowany powinnien coś siać.

Co jest nielegalne ??

Odbieranie sygnału z siejącej sieci kablowej ??

:o

Tak

Nie łam prawa

Jeżeli są przebitki to ty możesz zaskarżyć tv kablową o to że zakłócają ci odbiór, np TV naziemnej a nie oni ciebie. Zresztą który operator tv kablowej przyzna cię do partacko zabezpieczonej sieci, poprzez wysunięcie oskarżenia o nielegalny odbiór z przebitki. Przecież w ten sposób przyznają się do brak profesjonalizmu.

Postawiłem małą antenkę pokojową na środku pokoju. Kabel od kablówki idzie na klatcie schodowej za grubą scianą nośną. I o to efekt: image_id: 551

Trochę śnieży, ale dźwięk jest dobry.

Czyli wg. ciebie jeśli sąsiad puści głośno radio to ja mam zatkać uszy bo nie opłacam abonamentu i tym sposobem słucham nielegalnie ?

Nie, ale mogą się “specjaliści” od kablówki przywalić że to nielegalne podłączenie.

Czytałeś co napisałem powyżej :?

mogliby sie czepiac jakbys sie podlaczyl pod ich kabel ale jak ich kabel nie jest odpowiednio izolowany to jest to ich problem

fiesta , tak. W sumie to ich problem że kablówka sieje i ktoś to odbiera.