Kart Wi-Fi jaki sterownik?

,a, karte wi-fi wydana przez msi jest to jakis ralink. na płycie sa sterowniki do niej,. po instalacji widzi siec ale o słabszym zasięgu.ściągnąłem nowsze sterowniki ze strony msi no i po załadowaniu ich parametry typu moc sygnału sie zwiększyły natomiast komputer nie moze nawiązac połaczenia z siecią. Jak moze byc tego przyczyna?

Cześć! - Jaki masz model tej karty? MSI PC54G2 czy PC54G3 ? . Czy przed instalacją nowych sterowników, odinstalowałeś stare i oprogramowanie od karty?

Jeśli nie możesz połączyć się z siecią, /a masz pc54g3/ to wchodzisz najpierw w “telewizorek” w trayu i wyłącz konfigurację sieci przez Windowsa. Odznaczasz /nie pamiętam całego zdania/ Niech system Windows… Następnie klikasz w ikonkę karty w trayu /2xlewym/ i wchodzisz w zakładkę " Site Survey ", z listy wybierasz swoją sieć i klikasz w Add to Profile. Następnie wchodzisz w zakładkę “Profile” i sprawdzasz sobie czy obok nazwy sieci masz “zielonego ptaszka” - jeśli nie to klikasz na Actiwate i powinno być ok!. Jeśli admin dał ci Ip z serwera dhcp.

Napisz, proszę, bo mnie ciekawość zżera, czy tylko “wizualnie” ci się sygnał poprawił, czy rzeczywiście masz lepsze polączenie z siecią?

Sprawdź sobie ping do bramy .

Pozdrawiam

Mam msi PC54G2. nie potrafie sprawdzicv pinga do bramy jak to sie robi? a sygnał podejrzewam ze tylko wizualnie bo i tak mnie z sieci wywala.

rt2400

szukam sterowników do niej pod viste ultimate x64

Złączono Posta : 21.03.2007 (Sro) 14:38

nic nie moge znależć… HELP ME