Karta 6to4 adapter - błąd 31

pojawiła mi się w menedżerze urządzeń pod pozycją kart sieciowych (oprócz modemu do neostrady i karty sieciowej) karta pod nazwą 6to4 adapter.

Nie instalowałem żadnego urządzenia, ta karta pojawiła się po którejś serii aktualizacji Visty. Ta karta jest związana z usługą tunelowania (usługa tunnel) - tyle znanazłem w necie.

I teraz problem: wyświetlany jest problem z załadowaniem sterowników do tej karty - kod 31

Poza tym nie ma żadnych problemów - komp funkcjonuje prawidłowo, net działa - tylko denerwuje mnie ta żółta ikonka w menadżerze urządzeń :twisted:

aktualizacja sterowników nic nie dała - nie ma nowszej wersji, także windows nie znalazł (w pomocy on-line) rozwiązania problemu.

Spotkał się ktoś z takim problemem? Macie u siebie taką kartę?

http://www.itcore.pl/ARTICLES/Pages/Vie … f80d2e5f46

zobacz i poczytaj tutaj, idzie to wyłączyć. Poszukaj w google więcej tematów, tam wszystko jest.

pozdrawiam

Puma, mi też się tak dzieje. Ja mam nawet 3 takie żółte trójkąty i tak jak napisałeś nie może załadować sterowników. Ktoś mi powiedział żebym też to odinstalował, zrobiłem tak, ale znika tylko do czasu restartu. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, natomiast mam drugi problem :] W liście ostatnio używanych programów ciągle pojawia mi się Centrum kopii zapasowych i przywracania, hehe nie wiadomo czemu jak w ogóle tego nie otwieram. Zrobiłem wcześniej kopię zapasową a kolejne automatyczne mam ustawione na comiesięczne. Może ktos wie czego to jest przyczyna. Ogólnie Vista sucks !

No to jest nas dwóch :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

co do drugiego Twojego problemu - przywracanie masz też wyłączone?