Karta AGEIA


(Feelek3) #1

Witam

Chciał bym zakupić kartę PPU czyli kartę Fizyki, (AGEIA) podobno to ciekawa propozycja, i dzięki niej nowe gry mają lepszą fizykę, czy to prawda ? i czy opłaca sie to woqule kupować ? I najważniejsze, ile za takie cudo ?


(PaPuX) #2

Dzięki karcie fizyki odciążysz procesor główny i graficzny komputera (ale tylko w grach które z niego korzystają) wzrost wydajności jest naprawdę duży sam posiadam PCI ASUS PhysX P1 i wydajność w grach skoczyła mi nawet o 60%. Koszt takiej karty waha się w granicach 500zł

Gry przestały klatkować a odwzorowanie fizyki jest prześliczne, wszystko fruwa spada, dziurawi się powiewa na wietrze z fenomenalnym wdziękiem :lol:

zobacz filmik i sam oceń

http://www.stage6.com/Game-Videos/video ... or-Physics


(Feelek3) #3

ooo :D:D ile za takie cudo ? :smiley: akurat mam wolny slot pod PCI :smiley:


(Adamt7) #4

powiem ci tak....karty ageia maja 2 lata....i duzo sie zmienilo na rynku od tego czasu.....jesli masz grafike powyzej atix1600 lub gf7600 a procek ma 2 rdzenie lub na 1 rdzeniu 1mb cache i powyzej 2,4ghz to po co ci ta karta..... na rynku jest moze z 10....12 gier w ktorych ona moze podzalac ..... poczytaj sobie na http://www.guru3d.com jak nie wierzysz.... Szanowny kolega "PaPuX " naczytal sie gazet o miernej jakosci informacji techniczny i pewnie bardzo by chcial ja miec..... sory ale jak takie cos czytam to mi wlosy jeza na glowie..... jesli nawet ma te karte to pewnie grafike jakis zlom.....


(Feelek3) #5

a to mi nie potrzebne :p, i tak już nie mam pustego slotu, a jak zobaczyłem cenę tej karty to sobie pomyślałem "dołożył bym tyle i sprzedał karte tą co mam i bym kupił GeForce 8800GT"