Karta bezprzewodowa od MSI a 64-bitowa RC1

Mam pytanko. Mam kartę beprzewodową od MSi (chipset RT2460) i nie wiem czy będzie działać ona na Viście RC1 (64-bitowej) czy możecie mi na to pytanko odpowiedzieć? na stronie RaLinka sa stery dla windows, ale chyba to są jedynie do xp. Mam stery do 32-bitowego xp, czy one bedą na tej viście działać? Z góry dzięki za pomoc

mrc

PS. wiem ze takie pytanie było już na forum, ale pytającego odesłano na stronę RaLinka. Właśnie byłem tam (jak mozesz przeczytac powyżej) i nie wiem czy to sa odpowiednie sterowniki.

Tak, ja mam MSi też karte WiFi i stery znalazło mi normalnie jak do WiFi a nie jak do LAN - jak to sie dzialo wczesniej…

a jaki ma chipset ma twoja twoja karta? (Wyjmij ją i zobacz co jest napisane na takiej czarnej kostce na niej ) to po pierwsze. Po drugie, czy ta karta bedzie działac pod 64-bitową vistą? Jaką masz ty??

wersja 64bit ma większy zakres driverów… napewno bedzie działać, a po 2) niebede rozkręcał laptopa :stuck_out_tongue:

ok uspokoiłeś mnie troche, bo mam nadzieje ze na rc1 ( mam 89% ściagnięte :slight_smile: ) moja karta bedzie działać. Jednak w poprzedniej wersji bety 2 jaką miałem nie była obsługiwana. Ale to było w sumie dość dawno, bo to wersja z lutego 06.Dam znać czy bedzia działać! :slight_smile:

OK :smiley:

cóż, no niestety :frowning: nie działa :frowning: spróbuję jeszcze na niej stery ikspekowe zainstalować ale to chyba nic nie da :frowning: ehhh…

hmmm spróbuj…

wejdz na strone producenta karty wyszukaj stery pod x64 jak nie ma to niestety…

ehh nie ma :frowning: no dobra trudno :frowning: