Karta BFG 8800 Gts 320Mb 320-bit OC grzeje sie;/

Niedawno kupilem ta karte i sie strasznie grzeje i wydaje mi sie ze jest mało wydajna;/reszta sprzetu AMD Athlon 3200+ S939,K8Triton nForce4 SLI, 2x 512 i raz 1gb Ram(nie wiem jakiej firmy ale ten 1 gb jest inny bo niedawno dokupilem uzywke za 40 zł)aha to sa ddr400, zasilacz corsair vx450W…Np gra just cause mi sie tnie…na full oczywiscie…;/pomocy …moze to tak ma byc?

Podaj odczyt temperatur karty graficznej z programu Everest Ultimate Edition.

a ile dales za to gowno :expressionless: Ja mam GForce 8800 GT 512 mb + cooler na całego kompa i śmiga aż miło :smiley: :smiley: :smiley: Jabym oddał tą kartę i kupił 8800 GT bo jest lepsza od GTS…

Ta karta na dzień dzisiejszy jest mało wydajna…za 650zł masz 8800GT 512MB, który jest 2 razy wydajniejszy od tej karty…

Klik9 ale ta karta którą pdoałęs działą pewnie na G80 ;] Jest za tania… za 820zł masz GALAXY GeForce 8800GT 512mb 256bit DDR 3 z G92 nowyszym portem idealnie przystosowanym do wymagających gierek… Na Viscie tez z DX10 nie będzie problemu a z tym starszym układem będziesz miał problemy… POLECAM CI GALAXY GeForce 8800GT 512mb 256bit DDR 3 z G92 BO TO NAPRAWDĘ SUPER KARTA! !!

Tu masz opisik :stuck_out_tongue_winking_eye: Nazewnictwo też ma znaczenie xD Widziałem na necie jakiś In3ODD 8800GT ale to marna podróba… JEdyny w swoim rodzaju jest GALAXY GeForce :slight_smile:

Karty 8800GT charakteryzuje 112 jednostek shaderów.

Rodzina kart GeForce 8800 oferuje pierwszy na świecie procesor graficzny kompatybilny z DirectX® 10. Zunifikowana architektura układów NVIDIA® zawiera kompletną implementację zestawu funkcji Shader Model 4.0, wszystko to aby zapewnić najwyższą kompatybilność i wydajność we wszystkich aplikacjach wykorzystujących obecny standard DirectX 9 oraz nadchodzący DirectX 10. Najważniejsze cechy procesorów graficznych rodziny GeForce 8800:

* Pierwszy na świecie procesor graficzny (GPU) kompatybilny z DirectX 10

* 256-bitowy interfejs pamięci z zaawansowaną funkcją kontroli

* Wsparcie dla Shader Model (SM) 4.0: umożliwia wykonywanie bardziej złożonych obliczeń przez GPU, skracając czas oraz ograniczając zużycie CPU

* Technologia NVIDIA GigaThread™ zwiększa możliwości wykorzystania procesora graficznego (GPU).

* Stream out: Umożliwia programistom dodanie większej ilości detali bez ponownego renderingu całych obiektów źródłowych

* Geometry Shaders™

* Silnik NVIDIA Lumenex™ zapewnia najwyższą jakość obrazu, oraz płynność przetwarzanych klatek

* Technologia NVIDIA Quantum Effects™ umożliwia obliczanie fizyki i interakcji obiektów w trójwymiarowym świecie

* Technologia NVIDIA PureVideo™ to jakość i klarowności obrazu HD video, płynności odtwarzania filmów oraz wierności kolorów Zgodność z HDCP pozwala na odtwarzanie dysków HD DVD, Blu-ray oraz innych z chronioną treścią w pełnych rozdzielczościach HD wraz ze zintegrowaną obsługą HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection – technologii ochrony treści

TECHNOLOGIE:

Shader Model 4.0

NVIDIA Quantum Effects

NVIDIA Lumenex

NVIDIA PureVideo

NVIDIA GigaThread

High-Precision Dynamic-Range

Geometry Shaders

DVC (Digital Vibrance Control)

Producent

GALAXY

Producent chipsetu

nVIDIA

Model chipsetu

8800GT

Wielkość pamięci

512MB

Typ pamięci

GDDR3 256BIT

Taktowanie rdzenia

600 Mhz

Taktowanie pamięci

1800 Mhz

Typ złącza

PCI-E

Wyjscia/wyjścia

HDTV, TV-OUT, DVI/CRT

Chłodzenie

cooler

Wersja produktu

BOX

Obsługiwane standardy

DX10, OpenGL2.0, SM4.0, PS4.0

Dodatki

okablowanie, oprogramowanie, sterowniki

Wymagany zasilacz

450W

CENA od 750zl-900zl zależy jaki sklep :]

nie pociągajmy chopaka w dodatkowe koszty i nie piszcie ze jego karta jest do du… ponieważ sie chlopak zalamie :wink:

a jesli chodzi o te grzanie się karty to poprostu oddaj karte na gwarancje bo masz ja napewno :slight_smile:

PS no bo fakt faktem ze gdy karta graficzna sie przegrzewa to wydajność masakrycznie spada

Wiesz… jeśli ma okazję (gwarancję) to niech się jej pozbędzie :smiley: A zakupi za godziwą cenę cudo :wink: Kasa się zwróci a dołozy 150 zł i będzie zadowolony przez conajmniej 3-4 lata z pracy tej karciszki ^^

raczej sie teraz z tobą zgodze ale powiem jeszcze jedno ze ten jego prcesor napewno bardzo ogranicza tą karte graficzna :slight_smile:

…mógłby dokupić procka np AMD 4200+ za jakies 150-220zl i śmigać we wszystkie gry jakie tylko są xD

:n00b: Nie ma karty 8800GT na G80!!

Polecam wymienić tą kartę na coś lepszego bo to największy sh…

8800GT spokojnie wystarcza.

Zapłaciłem za nią 650 zł;jak zmierzyć jej temp w tym programie?;Konrad93 dzieki za opis :slight_smile: ; ile za nią moge wziąść?;a co do procka to mam S939 i mało jest procków takich juz… :expressionless:

aha juz mam karta pracuje w temp. 54 °C (129 °F) :stuck_out_tongue: dobrze czy nie? a wentylator od niej pracuje 1564 RPM (60%) - to są obroty chyba…

a ta temperatura to jest w 2d? czy w 3d??

bo to zalezy jesli w 2d w stanie spoczynku :slight_smile: to jest duzo

a jesli temp w 3d to jest malo :slight_smile:

Masz słabą kartę i słabego kompa. Za dużo wymagasz.

ej no ale bez przesady zeby just case na tej karcie sie cielo! !!

No tak trochę dziwne. Nie znam tej gry ale patrząc na wymagania sprzętowe powinna chodzić jak marzenie.

--------[Czujnik]-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Właściwości czujnika:

Typ czujnika ITE IT8712F (ISA 290h)

Typ czujnika procesora graficznego Analog Devices ADT7473 (NV-I2C 2Eh)

Nazwa płyty głównej Gigabyte K8NF / K8N Pro-SLI / K8NS / K8N-SLI / K8N Ultra / K8NXP Series

Stwierdzono otwieranie obudowy Tak

Temperatury:

Procesor 34 °C (93 °F)

Procesor graficzny 53 °C (127 °F)

GPU Diode 61 °C (142 °F)

Pamięć procesora graficznego 53 °C (127 °F)

Otoczenie procesora graficznego 49 °C (120 °F)

WDC WD2000JS-55MHB0 [TRIAL VERSION]

Wentylatory:

Procesor 3245 RPM

Procesor graficzny 1565 RPM (60%)

Wartości napięć:

Napięcie rdzenia procesora 1.38 V

+3.3 V 3.23 V

+12 V [TRIAL VERSION]

DIMM 2.54 V

GPU Vcc [TRIAL VERSION]

Debug Info F 34 FF FF

Debug Info T 25 34 71

Debug Info V 56 9F CA 98 BA 8E 8F (77)

cos takiego tylko mam dotyczącego temperatury

wiesz co zrób włącz jaką wymagająćą gre pograj chwile i wtedy podaj jaką masz temp temperatura nie powinna przekarczac 80’C

ok :slight_smile: just cause wystarczy… :frowning: