Karta DVB i niedziałający pilot

Witam nie dawno kupiłem kartę DVB wszystko ok, lecz chciałem też aby pilot mi działał ale nie wiem jak, ściągnąłem program grider ale nie wiem jak go skonfigurować i ne wiem czy wogule owy pilot mi działa podłączyłem czujnik do tego pilota pod COM1 ale nic mi nie wykryło nie wiem co zrobić. prosze o pomoc w skonfigurowaniiu tego albo w wykryciu czy pilot działa czy nie.

z góry dziekuję bartekpopek.

Musisz mieć zainstalowane sterowniki, program nie wystarczy. Sterowniki powinny być na płycie dołączonej do karty, a jeśli nie ma to ściągnij ze strony producenta.

wlasnie nic nie ma a na stronie producenta nie mogę nic znaleźć model pilota to TTS35AI (był razem z kartą Skystar 2 TV Satellite DVB-S) firmy TechniSat. pomoże ktoś mi co zrobić z tym ? jak to zrobić ?

Jakiego programu używasz do oglądania TV sat?

ProgDVB

Witam .

Jestem posiadaczem karty skystar 2 korzystam z programu ProgDVB , do karty został dołaczony pilot TTS35AI z którym mam problem nie chce działac prawidłowo . Mój komp widzi go jako klawiature i ne moge go ustawic w zaden sposób :frowning: czujnik pilota nie jest podłanczany pod port COM tylko USB . Mam pytanko czy ktoś wie jak zrobic zeby ten pilot działał?? POMOCY #-o