Karta dźwiękowa 5.1 pod USB

Witam! Poszukuje jakiejś karty dźwiękowej 5.1 pod USB. Posiadam notebooka Acer Aspire 5738G i głośniki Creative SBS 580. żeby je podłączyć są 3 kabelki(pomarańczowy, czarny i zielony - standard). Było napisane że ma kartę dźwiękową 3D(ale zapomniałem że chodzi o tą do słuchawek na jeden kabelek) i mam problem bo głośniki stoją a ja sobie słucham na 2.1. Pomożecie?

Cześć!

Polecam tę http://allegro.pl/item826401635_wyprzed … pilot.html sam mam taka i sprawuje się świetnie :smiley:

Soundblaster Audigy 2 zs notebook na PCMCIA

Mistrzu ja tu nie mam takiego wejścia (PCMCIA - bynajmniej nie dostrzegam takiego “podłużnego” wejścia). Co zrobić?

a jak się tam podłącza 3 kabelki(widzę wejście Left, Right, Rear i C/Sub gdzie podłączyć te 3 kable?

Wszystko podłączasz z tyłu karty. Też jestem jej posiadaczem, dźwięk jest bardzo dobry, szczególnie, jak pokombinuje się z X-Fi CMSS 3D, X-Fi Crystalizer, EQ i ustawienia basów (Bass Setings :arrow: Bass redirection). Warta jest ta karta swojej ceny, uwierz :smiley:

Oki :slight_smile: WIELKIE DZIĘKI za pomoc. Bardzo mi pomogliście :wink: jeśli warto to i ja kupię :smiley: