Karta dzwiekowa a mikforon-problem z podłączeniem

Witam

Mam problem. Otóż posiadam słuchawki z mikrofonem i mam problem z ich podłączeniem. Mam kartę dźwiękowa creative augidy i mam do niej podłączone głośniki logitecha 5.1. i teraz jak podłączyć ten mikrofon? ogólnie chciałem zrobić tak żeby włożyć te wtyczki do przedniego panelu bo mam taką możliwość ( różowy i zielony) ale oczywiście ani głośniki ani mikrofon nie działa ponieważ jak się domyślam karta dźwiękową zintegrowana jest wyłączona. ale zostaje kwestia tego mikrofonu. jeżeli podłącze go do niebieskiego wejścia które jest jedyne wolne to strasznie piszczy mi w słuchawkach. wiec bardzo proszę o informacje jak prawidłowo podłączyć ten mikrofon. i czy jest taka możliwość żeby podłączyć słuchawki i mikrofon do przedniego panelu bez potrzeby odłączania głośników z tyłu?

bardzo proszę o pomoc

pozdrawiam serdecznie.

Adrian222 , po pierwsze, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Po drugie, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Problem juz rozwiązany. ale tu pomoc mozna otrzymac…