Karta Dzwiekowa Creative (X-FI ,Audigy,Live)?

Witam.CHce kupic jakas Karte Dzwiekowa Creative Sound Blaster z tym ze nie wiem jaka serie “X-Fi,Audigy,Live” karta do 100zł :slight_smile: Obecnie mam karte Zintegrowana i chce cos lepszego , wiem ze za dobra karte trzeba dac 300,400 zł . Jednak chce cos lepszego od swojej dotychczasowej :slight_smile: Dodam ze zmieniam karte ze wzgledu na gre Battlefield 2 i Cs , chce zeby był lepszy dzwiek … obecnie mam sluchawki za ponad 200 zł a nie ma w nich wcale basow ani nic , dlatego chce zmienic karte dzwiekowa :slight_smile: Ktora serie wybrac ? z gory dziekuje za odp.

Pozdrawiam.

Jak do 100zł to bierz audigy, ale na allegro widziałem X-Fi za jakieś 110zł.

Wiesz do 100 zł , bo nie mam nie wiadomo jak dobrego sprzetu Audio w kompie (mam Głosniki Logitech X-530, wiec nie ma sensu dac 500 zł za Karte jak do niej znowu by trzeba było lepsze głosniki itp. :slight_smile: To tak jak bym kupił np.do Procka 1.0 GHz Karte Graficzna za 2 tys.złotych :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: To Ktora seria jest najlepsza ?

1.X-Fi

2.Audigy

3.Live

???

Pozdrawiam.

Najlepsza jest X-Fi potem Audigy i na końcu Live.

ale najbardziej się opłaca brać audigy se za ~50,-

Bedzie jakas roznica jak kupie np.Audigy albo ta X-Fi a ta Moja Zintegrowana ? Bedzie slychac roznice w dzwieku ? :slight_smile:

będzie

między ‘normalną’ a zintegrowaną jest duża róznica

aha :slight_smile: Zastanawiam sie nad Audigy 7.1

http://allegro.pl/item403700501_creativ … t_wwa.html

Bedzie wzgledna ?

Jest dobra. Sam ją kiedyś miałem i różnice są super…

im lepsze masz głośniki /słuchawki tym łatwiej jest wyłapać różnicę pomiędzy integrą a odrębną kartę.

Nie daj się nabrać na X-Fi za ok. 100 to kpina w istocie są to przemalowane Audigy. Karta muzyczna do 100 zł.

ta będzie dobra

http://www.allegro.pl/item400595852_cre … a_gw_.html

Własnie sie nad nia zastanawiam , mam Głosniki Logitech X-530 i SŁuchawki Creative Fatal1Ty Gaming HeadSet - mysle ze Ta karta bedzie w sam raz , lepszej do Tych głosnikow chyba nie ma co kupowac ?? :slight_smile:

Ja bym nie kupował, dla gracza wystarczą, dla osoby wyczulonej na dźwięk: muzyka, filmy lepiej by było kupić pełną kartę X-Fi.

To wkoncu kupic ta Karte Audigy czy nie warto ?

warto. sam przesiadłem się z integry na Audigy i jestem zdumiony ( głośniki najpierw creative SBS380 , potem creative M2600 , w obu przypadkach jakość dzwięku poprawiła się baaardzo wyraźnie)

aha :slight_smile: To nie pozostaje Mi nic innego jak ja kupic , iz teraz w grach nie ma basu na słochawkach , ogolnie rzecz biorac to lipa :slight_smile: Mam nadzieje ze to sie zmieni z Karta Audigy :stuck_out_tongue: Pozdro.