Karta dżwiękowa i głosniki 5.1 250-300zł

Chciałbym się dowiedzieć do czego służą wyjścia z mojej karty dżwiękowej Avacs SoundMax 6. Wyjścia są koloru: żółty, czerwony, niebieski, zielony, czarny i wyjście coś jak com ale większe. I jeszcze mam prośbe abyście mi pomogli wybrać głóśniki 5.1 w cenie 250-300 zł. Prosze o propozycje.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=83682&

:mrgreen:

Zielone od wyjścia audio a czerwone od mikrofonu.

Reszty nie wiem :frowning:

A czy sa jakies alternatywne sterowniki do kart dzwiekowych ktore stwarzaja wiekszej jakosci dzwieki i maja wiecej opci? Slyszalem ze te sterowniki co daja producenci do swoich kart dzwiekowych nie wykorzystuja mozliwosci sprzetu, oraz czasem nie dzialaja wszystkie glosniki w zestawach 5.1.

Nie słyszałem o czymś takim ale nie masz najlepszej karty do dźwięku 5.1

Polecam dorzucić troszkę grosza i zakupić zestaw logitech X-530 (ewentualnie inne które polecali koledzy) i do tego kartę dźwiękową Creative Sound Blaster Live! 5.1 ewentualnie Audigy

Tak, zgadzam się. Bardzo dobra karta, sam ją mam. Przypuszczam, że za 90zł już taką dostaniesz. Do tego głośniki za 210zł. Hmm… Z tym będzie gorzej bo Creative za 165zł są dobre, ale 2.1. Z tego co wiem to najtańsze z Creativea 5.1 są za 350zł takie już dość dobre… logitech X-530 no za tą kasę to eż mogę ci go polecić. Ale poszukałbym coś z Creativea, Logitech i Creative - Najlepsze firmy z sprzętem jakieg szukasz w tej cenie. Więc raczej rozglądałbym się za czymś tych producentów.

Karty na pewno nie bede wymienial bo dopiero co ja kupilem, to znaczy nie ja tylko moja mama. Głosniki to juz chyba przesadzialem i kupuje Logitech x-530.

Dobrze wybrales. Ja mialem Creative Inspire T5900 5.1 za 300 zl. i przy srednim graniu na utworze 50cent- Candy Shop subwoofer zaczl brzekolic ( mysle ze przyczyna tego byl otwor bass reflexu ) w Logitechu X-530 tego nie ma wiem bo moj kolega je ma. Ja teraz zakupilem sobie Logitecha Z-2300 z THX to sa dopiero glosniczki wszystko w domu sie trzesie, sa nie do zajerzdzenia. :mrgreen:

Ale te glosniki to odpadaja co ty podales (cena). Ale to sa dopiero glosniczki. Mze jak stanieja to je sobie sprawie. :smiley: :smiley: