Karta dźwiękowa Jaka?

Nie wiem :stuck_out_tongue:

DX ma programowy to tym bardziej inne też. Zresztą kogo to :smiley:

Powiem tyle. Mając karty Asus Xonar D1 i Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer i je porównując można stwierdzić, że D1 jest na poziomie zintegrowanej. Mając 300 zł wolałbym dołożyć do Creative i nie muszę grzebać nic w ustawieniach, które i tak dają zero. Mam ochotę to jednym kliknięciem na switch mode …- zmieniam tryb i to wszystko. A i bez tego dźwięk jest czyściutki niezależnie czy to gra , film czy muzyka

Ale w xonarze też nie musisz ustawiać cały czas tylko zapisujesz mody i masz tak samo :stuck_out_tongue:

  1. Sprzętowy dźwięk ma odrobinie lepszą jakość.

  2. Jak sama nazwa wskazuje w sprzętowym dźwięku operacje wykonuje procesor karty dźwiękowej a nie główny procesor CPU, natomiast w programowym wszystkie operację wykonuje główny procesor CPU a procesor kart dźwiękowej nic nie robi.

Ja mam sprzętowy dźwięk pod 7 więc inni posiadacze pełnych SoundBlaster-ów też mają no chyba że nie potrafią skonfigurować karty dźwiękowej, natomiast okrojone SoundBlaster-y , Xonar-y i wszystkie integry dysponują tylko programowym dźwiękiem, dodatkowo xonar-y mają problemy z efektami EAX.

Widzę, że temat nadal jest w ruchu, więc się zapytam tutaj.

Jak w sterownikach Xonar D1 ustawić, aby dźwięk nie cichł pod wpływem Wokalu? Całe życie na Realtekach zintegrowanych, pierwsza karta dedykowana ;p

Witam ! Czy ktoś może uzywa tych moich ustawien karty , co tu kiedys zamieszczalem , przeinstalowalem system i ustawienia szlak trafił :confused: i zalezaloby mi na ich odzyskaniu :slight_smile:

Niestety

» 09.08.2011 (Wt) 10:51 <<<<<<<<<< nie ma to jak odpowiedz po 2 latach :slight_smile: Ponawiam pytanie ma ktoś usatwienia ktore kiedys tu wysyłałem albo jakiekolwiek ustawienia tej karty ( asus xonar dg 5.1 ) do gier ???