Karta dźwiękowa w laptopie

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jaka jest potrzebna karta dźwiękowa w laptopie, aby dźwięk był dobry (do prowadzenia dyskotek, zabaw, wesel jako dj). Proszę o odpowiedź

P.S. Czy “Zintegrowana 16-bitowa karta dźwiękowa zgodna z 3D Sound Blaster Pro” nadaje się do tej pracy???

zależy na jaką skalę prowadzisz taką działalność. Ja bym nie wynajął DJa który oferuje jedynie muzykę z laptopa:p

w gruncie rzeczy to potrzebny jest porządny wzmacniacz i głośniki (estradóweczki), niewątpliwe karta nie powinna być klasy końca lat 90tych :P.

Mam konsole, cztery kolumny (2x200wat i 2x400wat estradowe) Mixer Yamaha MG 16/6FX, dwie końcówki mocy (jedna 2x150 druga 2x389 na 8 omów) Wystarczy?? haha , a laptop to tylko dodatek (ważny bo z niego też będzie muza leciała :slight_smile: i to dużo)

ale będzie charczeć albo dźwięk nie będzie czysty… lepiej zainwestować w w dobrą kartę creative-a…

to jest laptop, można kupić kartę na usb, osobiście zostałbym przy tym rozwiązaniu (zintegrowana karta) ale nie ustawiałbym max wzmocnienia głośności w systemie…jak pisałem wiele zależy od wzmacniacza… oczywiście dźwięk będzie stereo.

a co powiecie o tej karcie co podałem w P.S.??

to starocie z lat 90tych proponuję przetestować…