Karta dzwiekowa


(Łasta) #1

Witam ponownie !!

Kupiłem sobie głosniki komputerowe Creative t5900, i do tego karte muzyczna mercury. Gdy wszystko podłą czyłem i zainstalowałem działały tylko dwa głosniki przednie zamiast wszystkiech, które były były podłączone z soobufera do karty dzwiekowej !!


(Minio Dp) #2

Wejdź w :arrow: panel sterowania :arrow: dźwięki :arrow: zmień ustawienia głośników :arrow: i tam wybnierz odpowiednie głośniki :smiley:


(Łasta) #3

To robiłem nic niedało :frowning: Ale wole zebyście podali jakaś karte dzwiekowa pasujaca do głosnikow Creative t5900!! :!: :wink:


(dRAGSTER!) #4

Podejrzewam ze Live! (sound blaster) wystarczy na te plastiki (oprocz subwooera-drewno) chyba ze dysponujesz portfelem rodzicow to cos drozszego Audigy np.


(Simozone) #5

Na tej bedzie dzialac na 100%:

http://www.creative.com/products/product.asp?category=1&subcategory=206&product=10315

(Magik) #6

Polecam SoundBlaster Audigy. W tej chwili to wydatek ok. 109 zł.

Np. tutaj

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14390


(Walder77) #7

Nowe głośniki powinny współgrać z dotychczasową kartą i nie powinny wplywać na ilość kanałów karty dźwiękowej. Może to karta dźwiękowa nie obsługuje formatu 5.1. Albo.... Ja mam podobny problem z SB Audigy. Tak jak u Ciebie działają mi tylko dwa głośniki i szukam rozwiązania. Czy wgrywałeś SP2, bo ja wgrywałem i zastanawiam się czy to nie powód takiego zachowania mojej karty dźwiękowej