Karta dźwiękowa

Cały czas wyskakuje mi podłączanie urządzeń do kompa słuchawek mikrofonu i głośników…tak to wygląda:

http://www.bankfotek.pl/view/252059

Tak wyskakuje a nic nie podłączam i to jest najciekawsze…(mam tylko głośniki podłączone i nic więcej)

Mam tak czasami ale to wyskakuje mi po 2-3 razy a teraz to to cały czas wyskakuje że(co kilka sekund) nie moge zagrać w nic bo mi minimalizuje gre przez to ani po necie bo wyskakuje to i blokuje…czy to stery czy karta spieprzona?

Pomóżcie bo mnie szlak trafia :frowning:

Przeinstaluj sterowniki lub wyłącz panel podczas gry. w panelu audio za znacz ile masz głośników, to może pomóc.

W panelu mam ustawione 2 czyli dobrze…ze sterami zobacze ale podczas gry dźwięku nie bedzie

  1. Wciśnij OK.

  2. Zaznacz v Wyłącz wykrywanie gniazda panela przedniego :

podlaczanie-dzwieku-front-panel-t306625.html

dawidus1449 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Czyli na jaki tytuł zmienic bo nie wiem

I jeszcze jedno-nie mam panelu przedniego

Masz uwagi nie odnoszące się bezpośrednio do problemu - użyj PW. Regulamin II.2.10.

Tytuł - Karta dżwiękowa - nie mówi nic o problemie. Popraw tytuł na konkretny - więcej uwag nie będzie.

TEMAT POMOCNY