Karta graf. do gier


(Krystynazgazowni606) #1

Siema mam pytanie jaką kartę graficzną wybrać do gier (gta 4, saints row the third, fifa 13/14), nie zależy Mi na bardzo szczegółowej grafice w grach byle żeby chodziła płynnie bez lagów, zacięć. Żeby nowe gry i te z przed kilku lat chodziły płynnie na niskich/średnich ustawieniach graficznych, zastanawiam się na kupnem tej karty graficznej http://www.morele.net/karta-graficzna-g ... 83-575935/ i jakiś zasilacz np. http://www.morele.net/zasilacz-ocz-modx ... eu-209575/ lub ten http://www.morele.net/zasilacz-ocz-core ... eu-463853/ bo Mój obecny to "no name". Moja płyta główna to ASRock N68c-s, procesor słaby, a mianowicie: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+ 2.00 GHz, pamięć ram też nie za duża bo 2.00GB. Proszę o jakieś propozycję jeśli chodzi o kartę graficzną do 450-550 zł i jakiś zasilacz jeśli te które podałem by nie pasowały do karty graf. procesor dokupie za jakiś czas i tu mam pytanie czy gdy zakupię karte graf. oraz zasilacz i będę ich używał to czy się nic złego nie stanie z kartą graficzną (nie spali się czy coś w tym stylu)? I jeśli można prosić o odpowiedzi to napiszcie czy gdy dokupię kartę graf. i zasilacz to czy Mi pójdzie gta 4 płynnie na minimalnych ustawieniach graficznych nawet w najniższej roździelczości. A inne gry "lepiej zoptymalizowane" czy pójdą na najniższych czy średnich ustawieniach. Z góy dziękuje za opdowiedzi.

Pozdrawiam. :slight_smile:


(igrek) #2

Ciężko będzie z tym procesorem o płynną grę w GTA 4, niestety jest słaby i będzie ograniczał kartę graficzną, zasilacz da radę z kartą się nic nie stanie.


(Krystynazgazowni606) #3

Rozumiem, to jaki procesor byś polecił? Tylko nie za drogi. :smiley:

Dodane 11.08.2013 (N) 8:28

A mam takie pytanko gdybym kupił jedynie ww. kartę graficzną i zasilacz to czy by Mi poszło gta 4 na minimalnych w rozdzielczości 800x600?

Dzięki za odpowiedzi.