Karta graficzna 8800GT

(Ble890) #1

Witam,

zastanaiwam sie nad zakupem takiej karty:

GeForce PCI-E 8800GT Gigabyte GV-NX88T512HP Zalman 512 MB TV-out / 2xDVI BOX (256-bit)

wart ja brac? tzn chodzi mi glownie o chlodzenie czy jest wydajne itd?

(Zamrai) #2

Wiele razy już przewijał się ten temat. Lepsze chłodzenie niż referent.

Najlepsza pod tym względem jest Galaxy heat-pipe ale ta co podajesz też podobno jest niezła.

(Ble890) #3

podobno?

(Błażej) #4

Dobra, bierz

Z hite-pipe już mało dostępna

(witek-pl) #5

Uwaga na pamięci na tej karcie, pierwsze karty miały jakieś “wadliwe” (producent coś na H o ile pamiętam),… właśnie kumpel zaniósł swoją do wymiany (zwisy w grach i wyłączanie monitora, widziałem na własne oczy), sporo też jest ponoć tematów o tych kartach na różnych forach więc proponuję się zapoznać z opiniami userów których do dotknęło…

(Błażej) #6

Niektóre mają na def ustawione 1000Mhz oraz więcej, co dla tych pamięci jest za dużo i niektóre nie wyrabiają. Wystarczy przykręcić i powinno być dobrze

(Przemi G) #7

To co tu potem kręcić jak nie wyrabiają prze standardowych :confused:

(kozunio12) #8

ja bym się zastanowił nad kartą Inno3D 8800GT, widziałem, że ma całkiem niezłe chłodzenie

(Mandrasik17) #9

Kręcić w dół :mrgreen:

(Nfastest) #10

Ale Błażejowi chodziło o tzw. downclocking. Czyli zmniejszenie wartości pamięci i rdzenia. Sam mam tą kartę z wadliwymi pamięciami i przy standardowych ust. po 20 min gry albo komp się wyłączał albo monitor gasł. Zrobiłem downclocking i teraz rzadziej występują problemy, ale ich nie wyeliminowałem. Mam zamiar wymienić tą kartę na tą z poprawionymi pamięciami.

PS. Chłodzenie na karcie bardzo dobre od Zalmana.