Karta graficzna a płyta główna czy będzie działać GF8600

Witam chciałbym się was zapytać czy moja płyta główna da rade utrzymać kartę graficzną Zotac GeForce 8600GT DDR2 128bit z 512MB pamięci . Mam zasilacz Modecom Feel 350W. W specyfikacji płyty pisze coś na temat Max. shared memory 256MB i teraz nie wiem.

http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=k8nf6g-vsta

Na początek proponuję wymienić zasilacz na Fortron FSP350-60GHN, ponieważ obecny znajduje się na czarnej liście, może spalić Ci resztę sprzętu.

Utrzymać da radę :slight_smile: ale zasilacz to bym wymienił

Wiem że zasilacz nie jest cudem ale cały komputer też nie jest diamentem, zwykłe pudło z płytą asrock więc dopóki działa to niech będzie jak się spali płakać nie będę.

I tak przy okazji może macie jakieś inne propozycje kart graficznych do mojego pc? Co powiedzielibyście na GF 7950 GT

Jak chcesz ryzykować twój wybór,co do karty to 7950 gt jest dużo szybsza i ciut więcej prądu bierze,no i obsługuje dx9.0c a ten 8600 obsługuje dx10,co się tyczy 8600 gt to już lepiej brać na ddr3.

Czyli powinna działać? Co więc producent ma na myśli pisząc w specyfikacji w dziale.Ja to odebrałem jako że karta może mieć max 256MB i dlatego mój dylemat ocb?

Audio, Video and Networking:

Max. shared memory 256MB

Max. shared memory 256MB

chodzi o zintegrowaną grafikę

Macie jakieś inne propozycje jaką kartę mogę wrzucić zamiast GF8600?

coś z radeonów może byś zobaczył tylko patrz żeby szyna pamięci nie była 64 bitowa