Karta graficzna a windows 7

(Bartek Stangret) #1

witam!!

zaistalowalem windows 7 i niemoge ustawic wiekszej rozdzielczosci komputer zdaje sie nie widziec mojej karty doszedlem w ustawoenieach do tego mometu

Control Panel\Appearance and Personalization\Display\Screen Resolution

po kliknieciu mam do wyboru

• syncmaster

• albo available outputon ... i tu pada nazwa mojej karty po kliknieciu na nia opcja wuboru rozdzielczosci staje sie niedostepna klawisz apply tez jest nie dostepny

dodam ze mam karte NVIDIA GeForce 9400 GT (Microsoft Corporation - WDDM v1.1) i monitor samsung sync master T190

z gory dzieki (szczególnie za odpowiedzi ktore zrozumien - jestem lajkonikiem komputerowym)

(Kwarc21) #2

Ściągnij najnowsze sterowniki do swojej karty,pewnie system zainstalował te co ma w sobie a one nie są wystarczająco dobre.Zaktualizuj też DirectX.

(Agatonster) #3

lostcosmonaut ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Bartek Stangret) #4

mimo usilnych prob i staran nic nie pomoglo jest tak jak bylo jak probuje zainstalowac wszystku z plytki nvidia pojawia sie runtime error 53 file not found