Karta graficzna badz monitor!

Mam dziwny problem mianowicie:

U kumpla i w pracy mam komputery, na ktorych np. obrazki z ciemnym tlem sa doskonale widoczne, tzn. tam tlo to ma odcien szary podchodzacy pod ciemny…

U mnie w domu na kompie na tym samym obrazku jest widoczne to co jest jasniejsze, a tlo jest BARDZO CIEMNE ! Jest tak ciemne, ze ciemniejsze nie moze byc! I teraz tak :

W monitorze (samsung - SyncMaster 550b) mam opcje brightness ustawione na maxa podobnie contrast, mam sterowniki do karty GeForce 3 Ti 64 MB najswiezsze 77.72 i tam jak ustawiam podnoszenie jasnosci programowo to bialy mnie razi w oczy a ciemny staje sie szarym. No ale razi i nie moge miec takiej bieli przed oczami.

Glupio to moze brzmiec, ale kto czaji o co mi chodzi to prosilbym o porade lub jakas informacje w tym kierunku.

Próbowałeś zmniejszyć kontrast ?

Ja nie czaje napsiz to hmm bardzije zrozumiale

Pozdrawiam,

Odinstalowalem sterowniki najnowsze i zaistalowalem te dolaczone do karty graf. i ustawilem :smiley:

Damian - na tym to m in. polegalo ! THX

Ja wiem o co tobie chodzi. To nie wina grafy tylko monitora. Te starsze po prostu maja przewaznie ciemniejszy obraz. A w tym samsungu radze wyregulowac wszystko na 50%, wtedy powinno byc dobrze.

Nie widzisz, że kolega już sobie poradził :?: :slight_smile: