Karta graficzna. Czy bedzie działać?

Mam problem i nie wiem czy uda mi się go rozwiązac. Chciałbym kupić sobie karte graficzną ale obecnie mam zintegrowaną z płytą główną i nie wiem czy jak kupie i podłącze to bedzie mi chodzić??? prosze o rady i odpowiedzi z góry dziękuje

To może podaj jakiego masz obecnie kompa i jaki fundusz na nowa grafe

co mam ci konkretnie podać bo z tego co pamiętam teraz to mam 512 ramu 80 gb dysk płyte główną fujitsu siemens procka mam 2.400

Dokładny model płyty głównej / zasilacz - moc/marka

fujitsu siemens D1761 zasilacz 350W a firma nie jestem pewnien czy to napewno nazwa firmy ale chyba feel

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jak feel to wymień … :wink:

Oczywiście że do płyty ze zintegrowaną karta możesz dokupić własną. Integre wyłączasz w biosie i działa :slight_smile:

ej ale ja go kupiłem 2 tygodnie temu mam jeszcze 2 lata gwarancji ale dobra wrućmy do tej grafy to jak sądzi9sz bedzie działać czy nie

To ile Ty za to dałeś ? tak z ciekawości i co wchodziło w skład?

Ten zasilacz to jest tykająca bomba… chcesz mieć dym w domu :smiley: i pożegnać się z PC.

Dałem za niego 75 zł ale dlaczego jest taki zły ??? ja chciałem kupić jakiś inny 450W ale kosztował 180 zł więc wiesz jest duża różnica

Tak, masz 1 slot AGP

Ile masz kasy?

Wymien zasilacz

dobra narazie sobie odpuszcze tan zasilacz jak jebnie mi komp to przynajmniej będzie nowy ale powiedz mi co z tą grafiką

za 70zł masz fortona/delte który jest lepszy od feela…

feel to szort zepsuł mi kompa więc radze go wymienić

powiedzcie mi co z tą grafiką

Jak Ci “xxx” komp z powodu dodania nowej grafy to gwarancją sobie możesz szlachetne cztery litery wytrzeć… kompów już nie plombują zwykle, ale to nie oznacza że można z nimi robić co się chce - zasada jest prosta, znasz się to się baw, ale jak coś zwalisz to płacisz. A co do zasiłki to dobrze będzie jak komp z dodatkową kartą Ci na niej ruszy - będzie tylko zapach spalenizny - i nici z gwarancji w tym przypadku.

Co do grafy to ze względu na integre nie ma problemu… ale jest inny

grafa będzie chodzić… ale nie za długo… ale jak wyślesz grafe na gw to zobaczą przypalony procek na grafie i powiedzą że przegiąłeś w OC i ci nie przyjmą… a jak wspomisz o feelu to tym bardziej :stuck_out_tongue: