Karta graficzna. Czy bedzie działać?

(system) #1

Mam problem i nie wiem czy uda mi się go rozwiązac. Chciałbym kupić sobie karte graficzną ale obecnie mam zintegrowaną z płytą główną i nie wiem czy jak kupie i podłącze to bedzie mi chodzić??? prosze o rady i odpowiedzi z góry dziękuje

(Błażej) #2

To może podaj jakiego masz obecnie kompa i jaki fundusz na nowa grafe

(system) #3

co mam ci konkretnie podać bo z tego co pamiętam teraz to mam 512 ramu 80 gb dysk płyte główną fujitsu siemens procka mam 2.400

(Błażej) #4

Dokładny model płyty głównej / zasilacz - moc/marka

(system) #5

fujitsu siemens D1761 zasilacz 350W a firma nie jestem pewnien czy to napewno nazwa firmy ale chyba feel

(Mateusz 931) #6

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jak feel to wymień … :wink:

Oczywiście że do płyty ze zintegrowaną karta możesz dokupić własną. Integre wyłączasz w biosie i działa :slight_smile:

(system) #7

ej ale ja go kupiłem 2 tygodnie temu mam jeszcze 2 lata gwarancji ale dobra wrućmy do tej grafy to jak sądzi9sz bedzie działać czy nie

(Mateusz 931) #8

To ile Ty za to dałeś ? tak z ciekawości i co wchodziło w skład?

Ten zasilacz to jest tykająca bomba… chcesz mieć dym w domu :smiley: i pożegnać się z PC.

(system) #9

Dałem za niego 75 zł ale dlaczego jest taki zły ??? ja chciałem kupić jakiś inny 450W ale kosztował 180 zł więc wiesz jest duża różnica

(Błażej) #10

Tak, masz 1 slot AGP

Ile masz kasy?

Wymien zasilacz

(system) #11

dobra narazie sobie odpuszcze tan zasilacz jak jebnie mi komp to przynajmniej będzie nowy ale powiedz mi co z tą grafiką

(klopas) #12

za 70zł masz fortona/delte który jest lepszy od feela…

feel to szort zepsuł mi kompa więc radze go wymienić

(system) #13

powiedzcie mi co z tą grafiką

(Sidhmor) #14

Jak Ci “xxx” komp z powodu dodania nowej grafy to gwarancją sobie możesz szlachetne cztery litery wytrzeć… kompów już nie plombują zwykle, ale to nie oznacza że można z nimi robić co się chce - zasada jest prosta, znasz się to się baw, ale jak coś zwalisz to płacisz. A co do zasiłki to dobrze będzie jak komp z dodatkową kartą Ci na niej ruszy - będzie tylko zapach spalenizny - i nici z gwarancji w tym przypadku.

Co do grafy to ze względu na integre nie ma problemu… ale jest inny

(klopas) #15

grafa będzie chodzić… ale nie za długo… ale jak wyślesz grafe na gw to zobaczą przypalony procek na grafie i powiedzą że przegiąłeś w OC i ci nie przyjmą… a jak wspomisz o feelu to tym bardziej :stuck_out_tongue: