Karta Graficzna czy będzie pasować do mojej Płyty Głównej

Cześć,potrzebuje porady. Dokładnie mówiąc muszę zakupić nową kartę graficzną ale musi pasować ona do mojej płyty głównej czyli : Hewlett-Packard HP Compaq dc 7600 Small Form Factor

Głównie kartę nową będę używał do gier wiec chciałbym żeby była dość mocna na takie gry jak Mafia II czy Gta IV itp… cena karty na jaką mnie stać to 300-350 zł czy moglibyście coś doradzić.

Jeżeli masz nadzieję, że na tym pójdzie Ci Mafia II i GTA IV, to… Nie rób sobie nadziei. Do grania jest konsola. Poza tym to co podałeś, to cały komputer, a nie jedynie płyta główna. Próbować ulepszać możesz, ale z jakim skutkiem… To jest sprzęt stricte biurowy. Taka przeciętna stacja robocza.

Dodane 18.02.2011 (Pt) 12:31

Aha, poza tym wydajność w grach zależy nie tylko od karty graficznej. Wziąć możesz jakąkolwiek na PCI-E, ale czy wiesz jaką mocą dysponuje zasilacz?

No właśnie chodzą mi gry takie jak Mafia II,nawet obecnie gram w Mafie II Beterlay of Jimmy i chodzi mi tyle że mam przycięcia. A są one spowodowane właśnie głównie przez kartę graficzną bo jest ona słaba trochę