Karta graficzna dla gracza do 500-550 zł

Witam,

Przymierzam siędo kupna nowej karty graficznej. Budżet około 500-550 zł. Przeglądałem masę ofert i nie moge znaleźć właściwiej. Co do ogranicznika jeszcze, istnieje pewna sprawa - mianowicie zasilacz. Kasy na nowy nie mam, w przyszłości (czyt 1-2 miesiące) nie przewiduję mieć akurat na to budżetu (mam inne wydatki). Oto co potrzebuje :

Karta dla gracza 500-550 zł.

Która pójdzie na tej konfiguracji :

  1. Foxconn A690GM2MA-8KRS2H

  2. AMD Athlon 64 X2 EE 4200+ (proc kręcony ale dla karty moge zmienić napięcia i przywrócić defualtowe ustawienia, byle tylko działała)

  3. DDR2 2x1024MB PC-800 Goodram

  4. Seagate 250 GB Barracuda ES.2

  5. Asus DVD+/-RW DRW-2014L1T SATA

  6. Modecom MC-350ATX 2.0 (350W), pasywne PFC (1x120mm)

Ona po prostu musi pójść na tym konfigu z tą zasiłką, myślałem o czymś pokroju GF 9600 bo słyszałem że są dużo mniej prądożerne. Oczywiście karta pod PCI

Proszę o konkretne propozycje.

Pozdrawiam

Neth

GALAXY GeForce 8800GT 600MHz/1800MHz 512MB DDR3 CoolerMaster - 593 zł.

Zasilacz, który masz powinien wystarczyć.

Na twoim miejscu dołożył bym trochę i brał galaxy z pożądnych i cichym chłodzeniem:

http://www.allegro.pl/item341217568_gal … s_cms.html

lub ewentualnie tańszy palit… tylko tą wersje z niebieskim chłodzeniem:

http://www.allegro.pl/item341183082_pal … a_dvd.html

Apropo 9600gt to 8800gt jest dużo lepsza.

A zasilacz jeżeli masz ten model:

http://www.allegro.pl/item343648877_zas … t_wwa.html

to spokojnie wystarczy z tymi dwoma liniami +12v >>> +12V1 18A +12V2 16A

Galaxy 8800GT

wow już za taką kase można dostać 8800gt ?!

oczywiście polecam :slight_smile:

To jakaś podpucha czy na prawdę taka cena .

500zł to już na prawdę nisko. Ale niech jeszcze schodzi :mrgreen:

Nic dziwnego skoro karta ma tylko 256MB DDR3 i czas dostępu 1.2ns.

No tak na to nie spojrzałem … więc trochę lipa.

Ale i tak już poniżej 600zł.

straszna suszarka, odpadną Ci uszy

A ten modecom go pociągnie? Bo jeżeli na 100 % to pewnie był dołożył do tej 8800 GT, wydajność ponad wszystko :stuck_out_tongue:

A zasiłka to dokładnie TA

Czyli mam rozumieć że lepiej nie pchać się w 9600 , dołożyć pare złotych i mieć wydajniejszą karte? Zdziwiłem się bo ją od razu wyeliminowałem z uwagi na zasilacz :X

Nice :mrgreen:

może nie wyrobić, a już na pewno nie utrzyma kręconego procesora. Mój amacrox 400W nie wyrabiał z zestawem poniżej i kartą 88GT, musiałem zniżać takty

sprzedaj tego modecoma póki się jeszcze nie zaczęły rozlatywać i ludziska je kupują. a sam kup coś pokroju corsair/OCZ ≥400W

Tak jak mówiłem, procka już ustawiłem na defaultowe ustawienia więc zapas mocy poszedł by tylko na karte. Co do zasiłki, to tak jak pisałem wątpie czy bym miał kase. Kupiłem teraz jeszcze Viste pod DX10 i nowego kompa i niema bata żebym miał przez najbliższe dwa miesiace kase na kolejny sprzęt :x Dlatego musze mieć pewność co do prądożerności karty .

bez kręcenia uciągnie, ale głowy nie podłoże

Jeżeli jest sprawny w 100% to nawet z OC procka i karty uciągnie.

Zasiłka w 100 % sprawna, nówka sprzed 2 miesięcy , wszystko czyszczone regularnie więc spróbuje z nim :wink: Dzieki wszystkim za pomoc