Karta Graficzna do 150 zł

jak masz kasę to bierz tą z serii 8XXX przynajmniej dx10 obsługuje, a wydajność zbliżona…

widzę, że trochę więcej :slight_smile: to bierz tą

http://www.ramkomputer.pl/product_info. … s_id=47202

pamięć jej podkręcasz do minimum 1400 i masz dobrą kartę za tą cene

CyraX_X , GALAXY GEFORCE 7300GT ma od nowości takie taktowanie pamięci i jest w podobnej cenie. Nadal nie wiem czy wybrać 7300GT czy 8500GT, która z nich jest wydajniejsza w nowych grach? Czy gry obsługujące dx9 będą działały wolniej na karcie ze wsparciem dla dx10 niż na karcie ze wsparciem dla dx9?

Nie… Beda gry, ktore beda potrafily wykorzystac dx10 i dx9. Jesli bedzie taka mozliwosc to praktycznie jedyna roznica bedzie w jakosci obrazu… Ale tez nie taka wielka jak by sie wydawalo. Natomiast jesli gry beda potrzebowaly tylko dx10, to o graniu w te gry mozesz kompletnie zapomniec na starszych maszynach jak i na tej wymienionej przez ciebie gf 8500 gt… moze i uruchomisz, ale jak to bedzie dzialalo to juz szkoda slow… Karta zblizona wydajnoscia do gf 7600 ddr2. Jesli nei zamierzasz grac w gry z dx10 to tylko 7300 gt 256 mb ddr3 lub gf 7600 gs ddr3. PZDR :slight_smile:

7600GS od Palita ma więcej shaderów niż 7300GT. Generalnie jest lepsza od 7300GT. Warto dorzucić jeszcze że to 1400 to minimum jakie osiągniesz. Większość ludzi osiąga więcej. Do tego vmodzik i napenwo będzie więcej :wink:

Lepiej dobrą kartę z DX9 niż kiepską z DX10.

Dzięki wam wszystkim za odpowowiedzi. Kupuje Galaxy GeForce 7300GT 256MB DDR3.

Temat można zamknąć :slight_smile:

:■■■■:

jest w podobnej cenie i jest gorsza od tej co ja podałem.

taktowanie pamięci nadrobić nie problem.

Podałem Ci jaką najlepiej kartę kupić za kasę jaką dysponujesz.

Twój wybór czy kupisz lepszą czy gorszą :mrgreen:

Ja znalazłem sklep u mnie w mieście taki mały u gościa na podwórku, to odkupi od ciebie co tylko masz ze sprzętu komputerowego.

Możesz nawet z nim zagadać to ci coś sprowadzi taniego i dość dobrego czasem są okazję.

Znajomy u niego kupił radka 9550 saphire za 100 Zł.

Odemnie też odkupił parę rzeczy. Tylko że Fortronów to nie ma, i nic nie słyszał o nich. :frowning:

A jednak kupiłem GALAXY GEFORCE 7600GS 256MB :), tylko jakoś nie mogę znaleść do tej karty sterowników dla systemu windows 98, gdyż tylko ten system mam oryginalny z rodziny windows. Czy istnieją w ogóle takie sterowniki? Czy jestem skazany na windowsa XP?