Karta graficzna do 200zł (AGP)

Jak w temacie, linki najlepiej z allegro. Myślałem nad 6800GT/Ultra, ale ja tam się nie znam. ;p Zasilacz wystarczy - Forton 350W. Komp jak z podpisu +dojdzie jeszcze 512 ram co by równo 1GB było.

Z góry wielkie dzięki!

7300 GT Palit+Sonic

Nie kupisz GT’ka do 2 stów…

Poza tym, tych tematów o karcie do 2 stów na AGP było tyle że rzygać się chce.

Za taką cenę to tylko Palit 7300GT 256MB DDR3 Sonic

Ze 3 dni temu Ultra od MSI poszła na allegro za 192 zł, kilka dni wcześniej od Gainwarda bodaj, też Ultra za 200 z groszami.

Zresztą - jeśli wzrost wydajności będzie proporcjonalny do wzrostu ceny, to zawsze można dołożyć kilka złotych…

Brałbym od Galaxy z chłodzeniem zalmana i podbitymi taktami … sam mam chłodzenie Zalmana przy prawie identycznej karcie (7600GS) i jest nie słyszalne.

dobrze myślałeś… dobra karta i lepsza od 7300gt ale musisz wyłapać na allegro okazję bo branie jej za 250zł nie ma sensu :wink:

Najtańszy Leadtek 6800GT 280 zeta. Się nie pyli. Zresztą jak widziałeś te dwa GT’ki to trzeba było rwać. Teraz masz dwie opcje, czekasz nie wiadomo ile na GT albo bierzesz Palita, proste.

są jeszcze aukcje allegro :wink:

powyżej 200zł się nie opłaca… trzeba być cierpliwym :wink:

Podsumowując - czekać na 6800GT/Ultra na allegro, a jeśli nie to brać 7300GT od Palita/Galaxy. Strzelam, że 7300GT będzie też lepsze niż zwyczajny 6800? (o kastratach nie wspominam)

6800GS jest lepszy od 7300GT ale tylko na PCI-E…

na AGP 6800GS jest gorszy, ale 6800GT/Ultra jest lepszy od 7300GT