Karta graficzna do 200zł

McDracullo w przedziale 300-350zł to Radki czy GFy lepsze? I czy jeśli już za tą cenę to jednak tą GALAXY czy jakąś tańszą brać?? Żeby mi starczyła na trochę czasu :wink:

A chcesz kręcić czy nie? Bo Galaxy z takim chłodzeniem to tylko do kręcenia!

radiator to może ma i duży, ale wiatrak to raczej nie napawa optymizmem w tej karcie ;/

Z tych dwóch kart to tylko ta :slight_smile: 256mb/256bit

a niby dlaczego?

leadtek też ma takie parametry :slight_smile:

może wyglądac tylko tak… a ten eadtek wogole jakoś mizernie wyglaa… :stuck_out_tongue: nawet radiatora dużego nie ma… :frowning:

a pamiętasz … winfasta na pcie 6600 128 mb co się super kręcił? Na pclabie test był jego i GPU podkręcili prawie podwójnie :wink:

To był wyjątek od normy… :stuck_out_tongue:

Ale wracając do tematu Mav nie chce nic krecić więc bierz najtańszego 6600 :wink: A jak się postarasz to GT znadziesz w tej cenie :smiley:

a takie pytanie troche zalatujące na OT :stuck_out_tongue:

jak jest z cenami

leca w dól dość sporo czy raczej stoją ??

myśle własnie o tej co pisaliście :slight_smile:

http://www.allegro.pl/item119841183_galaxy_geforce_6600_256bit_256mb_black_edition_box.html

czeka mnei zakup karty z początku września i mniej wiecej chciałbym mieć rozeznanie ;]

filuniu co do tej karty to raczej cena nie spadnie, spadek cen dotyczy wyższych i nowszych kart.

no to się zapytasz to Ci coś doradzimy, może coś stanieje ciekawego :stuck_out_tongue:

dzieki ;]

a zapytam napewno bo woogóle w kartach to jestem 10000 lat za murzynami ;]

o oznaczeniach to nawet nie wspominając :stuck_out_tongue:

zauwazyłem z tego co tu pisze ze gt jest lepszy od fx :mgreen: ale dlaczego :-k to juz nie mam pojęcia ;]

to by długo wyjaśniać, ale fx to była seria g’forców 5xxx i od nich to lepiej uciekać z daleka będąc w sklepie, gt u geforceów to taka wersja lepsza od tej zwykłej np. 6600GT jest lepsza niż 6600.

Występuje też wersja GS i ona w normalnych warunkach(czyt. bez kręcenia) jest gorsza od wersji GT, np. 7600GS jest słabszy od 7600GT.

No ale są pewne anomalnia, chociażby firma Galaxy wkłada do grafik lepsze pamięci gddr3 i dzięki temu ta różnica w wydajności jest niwelowana :slight_smile:

aaa takie buty :stuck_out_tongue:

ale i tak wole sie zapytać przed zakupem ;]

A jeszcze jedno na jakie parametry patrzeć wybierając tego GFa 6600?? :>

  • ilość bitów

  • rodzaj pamięci [gł. opuźnienia]

  • firma

oo mądre pytanie, nie bierz z oznaczeniem LE :!: bo to obcięta karta względem normalnej 6600 :slight_smile:

I zobacz czy nie piszreHyper Memory czy Turbo Cathe, karta ma wtedy napis że obsługuje np 256 MB a rzeczywiscie na pokładzie ma 64 MB ramu i pobiera reszte z pamięci na pł gł.

to i ja zadam pytanie tylko troszke bardziej ogólne :slight_smile:

na co patrzec przy wyborze Radeonów??

Nie da się jednoznacznie określić. Sądze że najlpiej patrzeć na to co jest polecane na forum :wink:

Licze się zarówno zegary jak i Shadery… do tego jeszcze architektura.

no tylko Ciebie pochwalić za to słowo :stuck_out_tongue:

liczy się jeszcze szyna danych do pamięci :wink:

Jak i jednostki TMU, ropy(dawniej potoki), no i liczy się chłodzenie :slight_smile: