Karta graficzna do 250 zł AGP x4

Witam!

Już od dłuższego czasu szukam karty do 250zł(ew. troszkę więcej) złącze AGP x4 . Ja się nie znam na tych nowych złączach ( DVI ), monitor zwykły CRT 17’ MAG muszę podpiąć. Czy będę musiał wymieniać zasilacz przy kupnie nowej karty? Teraz mam 300W. Jeżeli tak to jakąś propozycję do 100 zł. Z góry dziękuję za pomoc

co to za zasilacz? jeśli jakiś no name to będziesz musiał

karte polecam geforca 6800XT o ile zasilacz będzie dobry a jak nie to zmień zasilacz na Fortrona THA-P 350W

No firma to Codename

No właśnie myślałem żeby ją kupić tylko czy ona na pewno na AGP x4?

Zasilacz do zmiany Fortron 350W THA-P

Radeon 9600XT

tylko czy ten foxtron na pewno bedzie sprawnie chodził…Na zasilaczach się nie znam… Czy wszystkie zasilacze mają ten sam zestaw kabli tzn. czy wtyki będą takie same jak w starym zasilaczu? BTW. czy zasilacz trzeba podpinać bezpośrednio do karty gradficznej?

Złączono Posta : 16.05.2007 (Sro) 9:49

http://allegro.pl/item192478741_galaxy_6800_xt_128mb_256bit_6800xt_agp_promocja_.html

Nad czyms takim się jeszcze zastanawiałem

wszystkie zasilacze mają takie same końcówki i wszystko będzie dobrze chodzić :wink:

podałeś 9600XT a wcześniej 6800XT , ktora lepsza?

Złączono Posta : 16.05.2007 (Sro) 9:53

ja jeszcze typowałem taką 9600PRO

pownieważ myśle że ty masz te 250zł minus zasilacz i zostaje 200zł chyba że możesz dołożyć to bierz 6800XT

250zł minus zasilacz i zostaje 200zł

No jak dobry zasilacz wyceniasz na 50 zł to życzę słodkich snów… :mrgreen:

Polecił mu kolega zasilacz FORTRON 350W PFC za 49,99 zł więc sie w cenie zmieści - choć to nie nówka ale jak mówi opis z aukcji ''zasilacze pochodza z niesprzedanych komputerów w makretach, sa prawie nieużywane, stan idealny! !!

Ale nie ma to jak nówka :smiley:

no jak leżały na magazynach w wilgoci przez 2 lata to na pewno są w idelanym stanie

ale kgto mówi, że ja będę te z Allegro kupował od razu… chciałem tylko propozycje m,odeli, w sklepie już sobie znajde… Może ma ktos inne propozycje na tą karte. Ona sama może do 250zł…

youth

Posłuchaj mnie !!

Kup sobie tego Fortrona http://www.allegro.pl/item191860133_meg … a_pci.html

I Gf 6800XT http://www.allegro.pl/item196140326__ga … w_12_.html

Najlepiej te z moich linków !!

Wszystko będeie dobrze git i OK wierz mi …

Fortrony to jedne z najlepszych zasilaczy; Ciche , wydajne etc.

GF 6800XT to też najlepsza grafa w tym przedziale. … na dodatek ta którą CI podałem ka chłodzenie ZALMANA więc nieźle podkręcisz !!

Tja…trzeba umieć opdkręcać… ale i tak kupie tego geforca czy z coolerem Zalmana czy bez…

Złączono Posta : 16.05.2007 (Sro) 16:26

ta co ją podałeś z linka ma AGP x8 a nie x4

Żadna różnica i tak będzie działać na AGP x4 :slight_smile:

6800xt jest dobrym wyborem-posiadam i chwalę

lepsza karta-to już do lepszego konfigu komputera

to niczemu nie przeszkadza po prostu karta będzie działać z mniejszą wydajnością, budowa szyny jest taka sama.

AGPx8 to głównie chwyt marketingowy, magia cyferek, rynek to wymusił a nie technologia.

Różnica w stosunku do x4 bardzo mała.

zgadzam się

podobnie zresztą było z zaprzestaniem produkcji magistrali AGP na rzecz PCI-E, które nie różni sie niczym od poprzednika oprócz możliwości pracy w trybie SLI. A prawda jest taka że 95% szarych kowalskich nigdy tego nie wykorzysta w swoich blaszakach. No ale to było posunięcie bardzo korzystne zarówno dla producentów płyt jak i kart graficznych… masa nowych produktów rzekomo w nowej technologi :smiley: ehh no ale niestety tak już ten świat funkcjonuje :stuck_out_tongue: