Karta Graficzna do 300-400zł MAX

250 lub 200 nie pamietam dokladnie jednak sklepy znaja.techniki jedyne vo mogl bym uderzyc w znajomego bo to on wystawil fakturke. Natomiast wystarczy wpisac w google modecom logic i wynikow.jest wiecdj niz po wpisanie tylko logic. Te oretycznie wystarczal by tylko zasilacz i fakturka tak? Pudelko nie wiem gdzie.jest o ile zasilacz nue byl tylko w worku w ktorym dostalem Mercurego ktory juz spoczywa na wysypisku smieci…

@freedom

Pisalem juz Modecom jest wlascicielemfabryki Logica cokolwiek sie w nich dzieje.

Zasilacz, jakikolwiek dowód zakupu i odpowiednie pismo z powołaniem się na ustawę - to jest podstawa do zgłaszania niezgodności.

Chyba jednak pogodze sie z wylaniem kasy w bloto, szczegolnie ze sklep pewnie gdzies w opisie mial napisane LOGC…Wybor mieli ogromny wiec chyba wszystkie legalne haczyki znaja. Pozatym to chyba jakas churtownia skoro zaopatruje sie tam sklep komputerowy.

W takim razie poinformuj np. o słabej linii 12V, o wiele niższą rzeczywistą moc zasilacza niż na specyfikacji.

Napisz, że “nie domaga” i w związku z tym go reklamujesz…

Poza tym, jeśli w sklepie pracuje Twój znajomy, to z hurtownią będzie łatwiej się dogadać. W pierwszej kolejności uderzaj do niego.

Ale skad mam wiedziec ze jest nizsza mierzyl to ktos? Jak bedzie troche to sie podjedzie do sklepu i pogada (jutro mam caly dzien zawalony) A takwogle to jaku zasilacz polecacie?

ja bym odradzal gts450 z kilku powodów

  1. Wysoki pobr pradu.

  2. Temperatura karty w stresie.

Lepiej dolozyc i kupic cos pokroju gtx460 lub hd6850 ewentualne hd5770.