Karta Graficzna do 300zł

Witam potrzebuje karte do sprzetu w sygnaturce, Mogę na nią przeznaczyć max 300zł !, Głównie będe nia niej grać w Bf2, ale Chciałbym żeby E.t Quake Wars też działał

Pozdrawiam

ps:może być z allegro, oraz używki

GF 7600 GS… ja bym Ci polecił Gigabyte, bo korzystam z jego kart i płyt głównych i nie mam problemów, ale zaraz mne tu zjadą inni forumowicze :stuck_out_tongue:

Mam ten model

zależy mi na kręceniu, a ta przez ciebie podana ma nistety DDr2, ma pasywne chłodzenie i jest na Agp a ja mam PCi-e

ale on podał jaki ma kup 7300 z ddr3 :mrgreen:

Fakt, sorki za gafe… chociaż jeżeli chodzi o chłodzenie to jest naprawdę wystarczjące do kręcenia, chociaż pasywne. Ale i tak polecam ci karty oparte na GF 7600 GS a jak dołożysz kilka złociszy to i GT kupisz na allegro niedrogo 8)

Galaxy 7600 GS + zalman :slight_smile:

a 6800gt będzie wydajniejsze?

Hmmm… Jeżeli używasz Windows XP to starczą karty wymienione przez kolegów, a jeżeli Windows Vista, to proponuję wydać i dorzucić te 100zł do karty z DX10. Proponuję 8600GT od Palita i kręcenie tej karty do 8600GTS. Jeżeli zależy Ci na kręceniu to nie bierz nowych Radeonów z serii 2400, bądź 2600, gdyż kręcą się one dobrze, ale nie widzimy dużej różnicy jakości obrazu :slight_smile:

Pozdrawiam Inferno

hmm tylko nie mam tej 100zl bo to kasa ze sprzedaży kn9

TO może poszukaj po aukcjach internetowych :slight_smile:

Na pewno coś znajdziesz. Możesz jeszcze poczekać i odłożyć troche kasy :slight_smile:

ja mam do sprzedania 7600gt gigabyte

Złączono Posta : 09.08.2007 (Czw) 9:22

ano reklama jak by gdzięś blisko wrocka mieszkał to byśmy mogli pogadać bo musze sobie cosik nowszego kupić to bym swoją sprzedał

Dozbieraj 100 i Palit 8600 GT :smiley:

xeth napisał:

ja mam do sprzedania 7600gt gigabyte

Reklama?