Karta graficzna do 500zł + przesyłka

To wracając do grafiki , prosiłbym o podanie najlepszej grafiki z serii 6850 , do 550max.

Phenom x4 i tak biore ;p 4x 3.2 a jeszcze się zakręci nim chociaż do 3.6 i będzie dobrze.

Raczysz chyba żartować? HD6950 z 2GB w niektórych grach to za mało a Ty piszesz o HD6850…

Kolego up , zobacz jaki ja podał przedział cenowy , u mnie nie ma mowy o hd 6950 ;>

Skoro radzą HD6850, to prosiłbym o podanie najlepszej z tego gatunku, doobrej a zarazem cichej. (MAX550zł)

Dobra nie przesadzajmy z tym 1920 niema więcej forsy to trudno może nie pogra na ultra ani na high w 1920 ale na średnich myślę że pogra.

Taniej nie znajdziesz:

http://allegro.pl/gigabyte-radeon-hd685 … 52757.html

Niektóre modle z starym biosem są głośne tak jak karta Sla17 i będziesz musiał sam w msi afterburner z regulować obroty do niższych lub wgrać nowszy bios do karty.

kargulec10 , ja mam wersję po OC, która jest pozbawiona błędu “70%” (tylko wersje bez OC są z nim), po aktualizacji BIOS-u teoretycznie powinno być OK, ale Gigabyte nie zaszalał i nie wiem jak w przypadku wersji bez fabrycznego OC, ale tak po podkręceniu - nadaj ma skopane te wentylatory, nie w takim stopniu jak pierwsza wersja bez OC i ze starym biosem, ale jednak nadal niesmak pozostaje.

To czyli co ? Brac wersję po OC fabrycznym czy bez OC? Żeby to nie wyło jak traktor…

Edit: A jak jest z kartą sapphire HD 6850? Chłodzenie , osiągi … Na benchmarku w testach niby dobrze wypada , lecz ma wysokie temperatury , ale to nie powinno przeszkadzać , kilka stopni więcej w pokoju :smiley:

Dokładnie :wink:

No ok , ale co z tą kartą opłaca się brać sapphire , tą którą podałem ?

Mam zrobiony cały zestaw i jest w zakładce Hardware Sterowniki , oceńcie jak to wygląda , uwzględniłem tam Sapphire HD6850 za 600zł.

EDIT: Max 600zł , zaoszczędziłem na innych podzespołach. Wydaję mi się też , że ta sapphire jest dobra . Ale oceńcie.

WindForce traktorem nie jest tylko po ręcznym skręceniu w MSI Afterburner, po prostu ustawiasz zakresy i sobie siedzi w tray’u.

Ale ten AfterBurner , musi cały czas być odpalony w tle , z teco co słyszałem , jest to prawdą?

Tak musi :frowning:

A więc właśnie , kupiłbym jakąś lepsza obudowe do tego Sapphire , kilka fanów na obudowe na dodatkowe chłodzenie , zakręciłbym trochę zegarami na radku od sapphire hd 6850 , i wydaję mi się , ze nie bd tak źle. Czytam cały czas rankingi , recenzje , porównania i wgl. Piszą , że dobrze się kręci , ale jak nie ma dobrego chłodzenia to są wysokie temperatury , a od wysokich temperatur tak do 75 C dzieję się coś?

Pewnie skraca się żywotnośc karty , ale o ile , co się z tym wiąże i ogólnie.

Ogólnie rzecz biorąc tego radka po podkręceniu nie uważam za najgorszego. Wydaję mi się , że starczyłby mi , a w tym od GF ten afterburner i aktualizacja biosu , nie wiem czy opłaca się w to bawić. Co prawda GF ma lepsze chłodzenie , to rzecz jasna, ale z innego pkt widzenia , wypada gorzej od sapphire.

W teście na temperatury , przy obciążeniu i bez , GF wygrywa , sapphire ma wiele większe temperatury.

75-80 stopni to jeszcze normalne temperatury kart :slight_smile:

to brać tego sapphire czy nie? Moż polecacie coś innego?

Tu masz porównanie - http://www.chip.pl/testy/podzespoly-pc/ … list=54045

Dzisiaj wyszły HD7770 - i z recenzji wynika, że klapa i nie warto na nie zwracać uwagi, w tej cenie są wydajniejsze jednostki :wink: To tak bardziej dla informacji, że nie warto sobie nimi głowy zawracać :slight_smile:

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/te … page=0%2C4

MSI HD6850 OC jest najwydajniejszą jednostką graficzną i taką wezme. :slight_smile:

Jak HD7700 to klapa to sobie teraz uświadom co robi nVidia - Geforce GTX560 SE czyli okrojonego GTX460 SE :wink:

t.luk , O_O czyli nowe gotowce z allegro dostaną nową, “wypasioną” kartę :smiley: