Karta Graficzna do 600-800zł

Vertexy nie są złe mimo, że robione jak najtaniej.Głupiemu nie przetłumaszycz. Karty XFX są bardzo dobre jakościowo i to, że Twój sprzedawca (Pan Mietek z COMPcośtam) tego nie zmieni. Przeglądam dziennie pełno recenzji i wszędzie są chwalone za jakość.A do Gigabyte co masz? Wybuchają? :smiley: (tak powiedział Pan Mietek?) Te karty każdego producenta są bardzo dobrze wykonane włączając i z referencyjnym chłodzeniem.

Widzisz. I tu masz problem. Słowo klucz “recenzji”. Srry ale dla mnie opinia ludzi, którzy maja kartę na co dzień jest >>>>>>>>>> od jakichś recenzji.

Słowo klucz “recenzji” w l. mnogiej i nigdy złego zdania na temat kart XFX’a (same superlatywy i wysokie oceny). A Ty miałeś jakiegoś XFX’a? jeśli tak, to czym niby zasłużył na takie poniżenie?

I oczywiście te recki gwarantują ci dożywotnią bezproblemową pracę karty ? :smiley:

Życzę Ci, żebyś kupił kiedyś od nich kartę i nie miał z nią problemów a jak zdechnie to natychmiastowej reakcji i wymiany przez serwis.

EOT

Dzięki za miłe życzenia choruje na HD6950 od XFX’a :-D. Kończe zeby nie spamować.

radeon 6950 jest wydajniejszy od 560 ti ja równiez przeglądałem wiele testów kolega ma oczywista rację

Ludzie w Afryce nie mają co pić a wy się kłócicie o karty. :smiley:

Polecam HD6950 tak jak poprzednicy, Gigabyte.