Karta graficzna do 600 zł

Przepraszam bardzo, ale muszę to napisać. Głupoty w tym momencie pleciesz. Jeszcze niedawno miałem tą kartę w obudowie CoolerMaster Elite 335. Jeden wentylator z tyłu. Karta osiągała temperaturę wyższą zaledwie o 5ºC. Miałeś kiedykolwiek do czynienia z GTX260 Gainward GoldenSample??? Widocznie nie. Powtarzasz tylko to, co wyczytałeś w Internecie.

Albo to co moje oczy widziały,po drugie w cenie tego GTX 260 kupi się lepszego HD 5770 albo HD 4870 więc nie jest opłacalny,jakby w testach niejasności albo coś to www.guru3d.com.

A jakbym się podparł tym http://pclab.pl/art38839-15.html

Napiszesz, że test do du*y???

Widzieć i mieć to dwie różne rzeczy.

W przeciwieństwie do Ciebie ja tą kartę mam. Więc nie rozumiem, dlaczego negujesz moje wypowiedzi. Tak, aby wyszło na Twoim? Tutaj akuratnie tak się zrobić nie da.

Wiesz on zawsze wie najlepiej od wszystkich, trzeba mu przytakiwać, bo jak mu napiszesz, że nie ma racji to będzie ciebie atakował.

Akurat GTX260 Gainward GoldenSample jest chłodną kartą, a Radeon HD4870 referencyjny do chłodnych nie należy.

cytuje z Pclab W Prince of Persia AMD nadal ma problemy z efektywnością wygładzania krawędzi, mimo to mocniejsza odmiana Junipera radzi sobie z wiekowym GTS-em 250. CrossFire znowu dominuje.,dzięki za jeden test,ale z twojego puktu widzenia to fermi jest super bo aż w jednej grze Metro 2033 zaczyna być szybsza od kart ATI.To ty popatrz na ten test http://www.hardwareguru.com/article/rad … ew-test/15 , ogólnie GTX 260 i HD 5770 to porównywalne karty,ale wiele rzeczy przemawia za Radkami, Scorpio ,fajna historyjka,jednak gdyby to była prawda to by tu z 5 osób mi nawciskało że gadam głupotę a najczęściej wychodzi tak że przyjdą 2-3 osoby i popierają to co mówię,więc hmm.Po drugie nigdzie w moich postach,nie mówiłem o GTX260 Gainward GoldenSample ,tylko o GTX 260 firmy jakiejś obojętnie,standardowych modelach dostępnych w sklepach,więc nie wiem skąd te wasze brąchy mówię o tej grafice,skoro słowa nie wspomniałem o tym modelu.

Jaki jeden test? Czytałeś cały test czy tylko test na jednej grze? Przeczytaj cały a nie stronę. Wiesz ja tu nie będę wypowiadał, kto co mi napisał na PW, ale 4 osoby napisały to, co Scorpio.

Tobie po prostu nikt nie przetłumaczy. Jesteś najmądrzejszy. Tak zaokrąglisz , tak obejdziesz, ale niekiedy się nie da. Tutaj akuratnie się nie da. Teraz piszesz, że nie myślałeś o tej firmie tylko o innej. Ja już wcześniej napisałem, jaki model posiadam a Ty nadal pisałeś swoje. No żenada. Najpierw sprawdź, bądź pewny a później się wypowiadaj.

p.s

Wyżej pisałeś, że 5770 jest lepszy teraz natomiast, że są równe. Więc jak to jest?

nie napisałem równe tylko porównywalne a to jest róznica,skąd ta gadanina że się nie da przetłumaczyć albo coś,nie rozumiem już was,a teraz odpowiedz na twoje słowa

Moje wypowiedzi

Czy napisałem na takiej samej grafice jak ty masz,hmm ,nie

Cholerka,damn tutaj też nie

Skoro już się przyczepiajcie to chociaż do tego co jest,jakoś przypominam sobie bym pisał zwracam honor ,nawet w tym poście,czy w innych przepraszał gdy napisałem coś nie tak,więc ja nie wiem,od kiedy wy prowadzicie te statystyki,w sumie,nie interesuje mnie to,na niestęty nieszczęście mało osób się wypowiedzało posiadających GTX 260 albo mających do czynienia z tymi kartami

Bo jakby cały temat przeanalizować wychodzi na to że to “TY” na swoim przykładzie,mając tylko doczynienia ze swoją kartą,wszystkim mówisz jaki to GTX 260 jest super ,jaki on chłodny,ale pamiętaj nie każdy kupi identycznie ten model co ty masz,wystarczy wklikać w google GTX 260 problem albo GTX 260 wysokie temperatury a ci wyskoczy pokaźny pokaz stron.I nigdy nie stoje na swoim poprostu lubię wymieniać poglądy i pierwszy raz się spotykam by ktoś powiedział że stroje równo na swoim,bo po pierwsze nie biore wiedzy z głowy i nie wygaduje głupot by się do tego przyczepić,wykładam fakty i gdy ktoś mówi o tak jak ty o swojej karcie a broni cały szereg modeli GTX 260,według mnie coś tu jest nie tak.

A Radeon HD4870 się nie grzeje? Przecież te referenty dobijały do 90*C i wyżej nawet w upalne dni… A żeby karta się nie grzała wystarczy ją wyczyścić i wymienić pastę termoprzeowdzącą…

Rozumiem, też lubię Radeony, ale GTX 260 jest wydajniejszy od HD4870/HD5770, a na pewno nie grzeje się bardziej od 4870, szczególnie wspomniana wersja Golden Sample, która zresztą jest bardzo udaną… Więc o jakich rzeczach mówiłeś?

Nie mówiłem słowa o temperaturach HD 4870,fakt referenty potrafią się grzać jeśli już ktoś się pytał o zdanie,a teraz odpowiedz na pytania:)

HD 5770 lepiej radzi sobie z dekodowaniem filmów HD ,wręcz filmy w HD 1080 p prawie że odciążają maksymalnie procesor,ostatnio były fajne testy w sieci,nawet bodajże benchmark.pl też go wstawił.

HD 5770 posiada SM 5.0 ,OPEN GL 4.0 i Directx 11

HD 5770 ma bardzo mały pobór mocy w trybie 2D a w stresie pobór mocy ma maks 100 W ,co jest prawie dwa razy mniejszy od GTX 260

HD 5770 jest oczywiście tańszy:)

HD 5770 jest niewiele słabszy od GTX 260,chyba że 2 fps to dużo,kwestia kilku kliknięć w ATI CCC by tą różnice zniwelować,w niektórych testach wiadomo większa,ale jak widać w niektórych testach to HD 5770 wygrywa.

HD 5770 jest znacznie zimniejszy referenty nie przekraczają 70 stopni,a niereferencyjne konstrukcje są bardzo chłodne.

Dodane 25.06.2010 (Pt) 18:36

loltoFFik ,jak możesz podaj testy które pokazują że GTX 260 jest lepszy od HD 4870.

http://www.guru3d.com/article/palit-gef … w–test/10 - nieraz wygrywa HD4870, ale przeważnie GTX 260 216 jest lepszy.

Hehe,tak myślałem :D,tyle że GTX 260 to nie to samo co GTX 260 216 SP,szkoda że zaszło nieporozumienie ale mowa od początku o GTX 260 ,bo GTX 260 216 SP ma więcej jednostek SP,w takim razie powinniśmy go porównać do HD 4890 ,w którym zastosowano to samo,nieprawdaż ? :slight_smile:

Mówiłem od początku o drugiej wersji, bo wydaje mi się, że tej podstawowej już raczej nigdzie nie dostaniemy, chyba że używki.

O ile się nie mylę, to konkurentem dla HD 4890 była karta GTX 275, a przynajmniej wydajnościowo są prawie identyczne. 260’tka będzie tutaj odstawać :wink:

Pozdrawiam!

Zgadza się,ale gdyby od początku było napisane przy nazwie u was 216 SP,pewnie by było o połowe postów mniej.Bo wiedziałem że chodzi wam o tą karte,ale chwaliliście zwykłego GTX 260 ,to prawie jak chwalić 4870 że jest super ,a potem dodać że chodziło mi o 4870 X2 :P.O karcie którą wspominacie jest wydajniejsza od HD 4870,choć niewiele,wszystko zależy od tego co zrobił wątek co wybierze.

attack89 » daj namiary na swoją obudowę.