Karta graficzna do 800 zł [potrzebna pomoc specjalisty ;)]

25FPS mam w NFS:Undercover i nie jest arcypłynnie, ale od biedy zagrać się da. Po obniżeniu detali 30-35FPS da się grać, bez przesady.

BTW: chyba FPS to frames per second czyli klatki na sekundę, nie ma takiego czegoś jak FPS/s :smiley:

rzeczywiście 1110111 GTA4 jest jedyna w swoim rodzaju…jak filmy z początku wieku XX…też takie epickie nie? i rozmach ma ,że hej…z tej dali to ci gały wylecą, bo nie wiesz gdzie patrzeć taką perspektywę masz… :o

co do mojej edukacji raczej się nie wypowiadaj, bo ja się nie wypowiadam o Twojej ,a mógłbym…jak się jest zwolennikiem staroci to archeologiem trzeba było zostać, używać pentium 133mhz,kwiczeć i porząkiwać ze szczęścia jak się strocia znajdzie…

Twój zachwyt nad GTA4 jest zaiste “epicki”-jak się nie spróbowało czegoś innego niż GTA4 to się porównania nie ma i się zachwala co się ma…głównie “grywalność”…coż bywa i tak

z tego co tam wyczytałem na strocne o definicji słowa “epicki”, to odbiega nieco od tego co piszesz 1110111, więc przemyśl sobie parę rzeczy 1110111 zamin się wyrwiesz…to,że chciałbyś żeby tak definicja brzmiała nijak się ma do tego jak brzmi…czyli innymi słowy mądry wie co mówi, głupiec mówi co wie…

potwierdził ci sla17,że się da grać na 30-35fps czy nie?

rzeczywiście sla17, klatek na sekundę nie oznacza się fps/s,to prawda, trochę się rozpędziłem, ale nie łap mnie za słówka bo jakoś 1110111 nie zwróciłeś uwagi,że takie słówko czy też skrót jak “ew.” nie istnieje, i jakby coś, czyli gdyby było, to należy to pisać “ew” bez kropki… :frowning:

a ty sadaj72 podaj jakąś stronkę,żeby taki nieuk jak ja miał czarno na białym i po polsku wyoślone,że wiesz co mówisz, czyli,że c2d e6320 spowalnia radeona 6870…

Nie czepiam się ortografii, interpunkcji oraz poprawności językowej, ale poprawności terminów już tak :smiley: Nic za to nie mogę :smiley:

Da się grać, chodzi nieco płynniej przy 60FPS, ale osobiście nie wiem, czy taka wielka różnica :stuck_out_tongue:

FPS to jest skrót od pierwszych liter słów i oznacza klatki na sekundę…nie jest to termin…ja niestety tak mam i już :smiley: …nic za to nie mogę :smiley:

Zaiste ciekawe milordzie ;d

Czyli mamy dwa, nazwijmy to po imieniu, przypuszczenia. Nikt z Was tego nie udowodnił i nie wiem, czy udowodni.

kredens1967 mówisz, że mogę śmiało brać HD6870 do C2D i nie będzie OGROMNYCH spadków fps-ów ?

bambustysiac uważasz, że mój przedmówca się myli i kiedy podepnę nową karciochę to będzie jedna wielka dÓpa a nie Crysis 2 i 25-30 fps (jakość detali nieznana :lol: ) ?

Ja popieram bambustysiac

Przecież co innego napisałem,słaby procesor NIE spowalnia karty, ale zmniejsza wydajność w grach.

CPU%20Cores.png

tutaj obrazek jak działa crysis na określonej ilości rdzeni phenoma II

Gra staję się grywalna (tzn. avg fps30) dopiero przy dwóch rdzeniach taktowanych na 3GHz

Wszelkie przycięcia (min fps30) znikają dopiero przy czterech rdzeniach.

czy ty sadaj72 oczu nie masz,nie umiesz czytać czy też czytasz i nie rozumiesz co przeczytałeś :o

na tym Twoim obrazku pisze,że AVG Quad Core różni się od AVG DualCore o 5,9 FPS-45,5 vs 39,6

z tego wynika więc jednoznacznie,że AVG Core2Duo będzie większe niż DualCore…tak czy nie? to ile Quad wygra?..1FPS?

MIN QuadCore to 34FPS i CoreDuo 16.0 więc różnica przy Core2Duo będzie mniejsza i uważam,że zawacha się koło 24 FPS.mylę się mosterdzieju ? coś mi się nie wydaje…

i jeszcze jedno sadaj72 : specjalnie dałeś taki obrazek gdzie detale są w hight i DX11 jest włączony, żeby pokazać ,że C2D E6320 to słaby procek.

jak taki twardziel jesteś to daj screnik gdzie detale są średnie i DX10 jest włączony albo jeszcze lepiej DX9…

wtedy zobaczymy…a właściwie nic nie zobaczymy…będzie tak jak napisałem…E6320 nie zmniejsza wydajności w grach

powtarzacie tylko bezkrytycznie gdzieś zasłyszaną opinię…ty sadaj72,1110111 i bambustysiac

tak się składa,że wiem co mówię…bo przetestowałem Crysisa2 w zestawach :

P4 630-3,6Ghz z nVidia Gigabyte 9600GT z XP

CD 2180-2,2Ghz z nVidia9600GT z XP

CD2180-2,2Ghz z Radeonem HD487 z XP i bardzo żałuję,że wywaliłem testy z havena i screny z crysisa2 :expressionless: bo zabaczyłbyś jak bardzo sie mylicie

http://www.hardwarecanucks.com/charts/i … d=41&tid=2

no i co sadaj72 z kumplami?

Bo widzisz na pewno Radeona 6870 kupuje się żeby grać na średnich we wszystko… a o high albo very high nikt nie pomyśli, przecież ta karta jest do tego 100 razy za słaba…

Ja tam słyszałem że do high w crysisa 2 to potrzeba czterech quadro 6000.

Poza tym nie zamierzam się kłócić z trollem, wykresy są dostępne w internecie, autor wątku może poszukać i podjąć decyzję o zakupie tej czy innej karty.

podrzucam jeszcze wykres z gta iv:

ty trochę przychamuj sadaj72 ,ja cię nie obrażam… :expressionless:

jak się argumentów nie uznaje to trudno…najlepiej się obrazić na cały świat ,że argumentów Pana sadaja72 nie uznali i obrażać innych…typowo polskie,każdego kto śmie mieć inne zdanie to w łeb…

ale tu masz rację “Bo widzisz na pewno Radeona 6870 kupuje się żeby grać na średnich we wszystko… a o high albo very high nikt nie pomyśli, przecież ta karta jest do tego 100 razy za słaba…”

a co do tego Twojego ukochanego GTA IV to sorki, nie chciałem obrazić…chyba się trochę zapędziłem

wiem jak to jest jak się lubi grę…far cry (pierwszego) kończyłem 6 razy na very hard…i ostatnie 800zł wydałem na radeona 9600Pro 256MB żeby mi na hight poszedł…

Ej sadaj, ale jak to 6870 jest za slaba do high Crysis2 ? Ja mam Phenoma II x4 955 (nie podkręcony) i radeona HD4870 i cisnę w tą grę na max detalach

@EDIT

Ahaaa :smiley:

Taka drobna ironia. :stuck_out_tongue: