Karta graficzna do bf3 low settings

Witam was.

Chciałbym się dowiedzieć jaka karta graficzna w przedziale cenowym od 100zł do ok 200zł uciągnie na low settings battlefield 3 (w takim przedziale cenowym wiem ze żadna karta raczej nie uciągnie bf’a 3 na średnich czy wysokich detalach)

Mój sprzęt:

Procesor:AMD ATHLON II x3 455 3.3ghz

Płyta główna:GIGABYTE GA-78LMT-S2 FX

Ram: 4gb 1600mhz kingston

grafika: zintegrowana hd 3000 :expressionless:

dysk:320gb

zasilacz:atx 450v

Planuje zakupić gts 250 512mb -podobno dobra karta ale nie wiem właśnie czy będzie pasować złącze z mojej płyty głównej(pci-e expres 2.0).

Dziękuje za wszelką pomoc.

Będzie pasować i pociągnie na średnio-wysokich (większość średnich) detalach.

Karta pasować będzie choć ja bym szukał tej karty z 1GB.

Podaj więcej informacji o zasilaczu bo nic nie podałeś(rozkręć obudowę kompa i podaj producenta i model zasilacza.)

Dzięki za odpowiedzi.Serio uciągnie 512 na średnich detalach? nie chce mi się wierzyć trochę :stuck_out_tongue:

Jeżeli chodzi o zasilacz to później rozkręcę obudowę i się dowiem.

Nie wiem w końcu ,bo 1gb jest trochę droższa ok 200zł a 512 nie wystarczy do grania na low przynajmniej z 30fps?(chodzi o multi,nie chodzi mi o super detale tylko żeby dało się grać bez przycinek)

Powinno wystarczyć, ale to zależy od rozdzielczości w jakieś chcesz grać im wyżej tym więcej ramu potrzeba dlatego ja bym wolał dopłacić do tego 1GB.

W kosztach bież pod uwagę ewentualną wymianę zasilacza jeżeli ten co masz okaże się jakimś niewybuchem. :slight_smile:

A czy ty sam składałeś komputer czy kupowałeś z allegro ten zestaw?

Gdybyś dołożył jakieś 50zł to mógłbyś rozejrzeć się za radeonem 4850 najlepiej w wersji 1Gb gddr5. Ten Radeon powinien być wydajniejszy od gts 250. Myślę, że z wszystkim na low i w jakiejś rozsądnej rozdzielczości powinieneś otrzymać w pełni grywalną ilość fps w multi. Zresztą zobacz sam:

Podaj model zasilacza

Jeżeli chodzi o komputer,to sam kupowałem podzespoły kolega wszystko połączył w całość :slight_smile:

a jeśli chodzi o rozdzielczość to mi wystarczy w zupełności 1280x760 czy coś takiego :slight_smile:

Zasilacz: No i tu pojawia się problem bo mam akyga 450volt ,do wymiany więc chyba gts 250 wezmę bo mi nie starczy kasy :wink:

Cześć

Dokładnie, zasilacz do wymiany na jakiś markowy.

a chciałem się dopytać,ile ma mieć ten zasilacz minimum volt ? (licząc z kartą graficzną-żeby wszystko uciągnęło)

Cześć

Nie chodzi o liczbę volt tylko o jakość wykonania.

Przeczytaj:

http://forum.pclab.pl/topic/843054-Czar … canych-v2/

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html

tak oczywiście marka zasilacza jest bardzo ważna,tylko nie mam pojęcia ile on ma mieć maksymalną ilość volt,żeby karta graficzna i procesor mi się nie daj boże spalił ? :slight_smile:

Cześć

Podaj jakim budżetem dysponujesz a ktoś zaproponuje ci coś konkretnego.

do 150zł planuje kupić zasilacz.Chieftec 450volt starczy lub fortron 450v?

Jeśli nawet to wat, bo volt to zawsze 230v. Mylisz pojęcie mocy z napięciem, polecam powrót do 2 gimnazjum z fizyki. Jeśli masz wybierać to oba są dobre, ale skierowałbym się ku Chieftecowi.

Przepraszam pomyliło mi się v z w.

Reasumując:

Procesor:AMD ATHLON II x3 455 3.3ghz

Płyta główna:GIGABYTE GA-78LMT-S2 FX

Ram: 4gb 1600mhz kingston

grafika: zintegrowana hd 3000 +gts 250 512 lub 1gb bądź coś podobnego

dysk:320gb

Czy zasilacz 450w fortron lub chieftec da radę utrzymać cały komputer ?

“Da radę”.

OCZ CoreXStream 500W (ma 444W na +12V)

dzięki falcon,to jest chyba najlepszy zasilacz za cenę 150/180 zł,dzieki za wszystkie odpowiedzi.