Karta graficzna GeForce 7200 GS

witam mam takie pytanie czy mozna ta karte podkrecic jakos ma szyne pamieci 64bity i strasznie sie tnie na nowych grach .Z gory dziekuje za pomoc

Po 1. na tej karcie nie pograsz w nowe gry. To jest zabytek

Po 2. z tego co wiem większość GSów ma chłodzenie pasywne więc OC tym bardziej odpada.

Po 3. dużo się z tego nie wyciśnie jeżeli już być chciał kręcić

Po 4. podaj całą konfigurację komputera

AMD Athlon64 Procesor 3000+ 1.81Ghz,1,00GB Ram

Dodane 15.01.2009 (Cz) 22:18

a mam tez karte graficzna radeon x700 gigabayte ale niema model szader 3.0 mozna to jakos obejsc zeby gry ktore wymagaja szader moder 3.0 chodzily

Nie

nie . ale co ci po takim 7200gs który ma SM3.0 skoro i tak na tym nie włączysz żadnej sensownej gry :expressionless:

jeśli masz jakieś fundusze na wymianę karty to podaj ile masz oraz jaki masz zasilacz

ps. coś mi to wygląda na “komputer z marketu”

nie

http://www.komputronik.pl/Karty_graficz … ,id,62194/ tania alternatywa dla Ciebie kolego, oczywiście pod warunkiem że masz PCI-E a nie AGP. A kartę 64-bitową…jasne że da się podkręcić ale nie ma to mniejszego sensu.

piotr, tylko nie komputronik ! Strasznie drogo !

Na allegro znajdzie spokojnie o 50zł tańszą

zadnego marketu skladany byl 2 lata temu zasilacz 400W

Dodane 16.01.2009 (Pt) 17:42

piotr754 a co ty mi tu za badziewie chcesz wcisnac na takiej samej szynie 64bity jaka mam

Dodane 16.01.2009 (Pt) 17:45

orginalna karte w komputerze mam radeon x 700 gigabayte zasilacz 400W

Niby tak ale 512mb pamięci na GDDR3 a to już coś, no jedynie to 64bit może ograniczać :stuck_out_tongue:

Właśnie zapomniałem zapytać Cię ok budżet kolego. A co do komputronika to może fakt drogo ale na szybkiego patrzyłem, zaś co do allegro to też już tam nie jest tanio, porównując do tego co było kiedyś to wręcz drogo. Ogólnie to polecał bym Ci pixmanie albo proline.