Karta graficzna GeForce 9600GT to "śmieć"?

Witam, wpadłem do sklepu komputerowego i mówię do kola że chcę notebooka te i te parametry z kartą GeForce 9600GT (512 mb). A on do mnie że to śmieć nie warty 200 zł i zagadał że mi lepszą zaoferuje ATI Radeon HD3470. Z tego co się orjętuję to ATI to co podał to jest śmieciem. Kto ma rację? :stuck_out_tongue:

PS: na 5 sklepów w moim mieście, tylko 1 wiedział co to znaczy Compal. Żal -.^ :expressionless:

A co to Compal ? :smiley:

Oczywiście, że Radeon wyżej wymieniony jest lepszy… Po za tym radki są tańsze…

Compal to taka obudowa+podstawa+matryca+dodatki dla lapków składaków.

Sam sobie wybierasz co chcesz mieć w swoim lapku :stuck_out_tongue:

nie prawda ten 9600gt jest dobry

Ale Radek lepszy :stuck_out_tongue:

3470 lepszy od 9600GT? :hahaha:

podaj źódło tej “wiedzy”

#Jakim2400

NIe słuchaj głupot co tu ktoś wygaduje

GeForce 9600M GT jest o wiele wydajniejszy niż ATI Mobility Radeon HD 3470

Tu masz porównanie osiągów

http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-kar … 174.0.html

Sorry, niedoczytałem, że chodzi o notebookowe karty…

Ja zmieniałem kompa jakiś czas temu . Jeszcze przed rewolucją radeonow.

Zdecydowałem się wtedy na GF 9600 Evga SSC i daje rade. Można ja Wykręcić do 790/2200 .

Jest bardzo dużo 9600 i większość nie warta jest uwagi ale zdarzały się co lepsze modele.

Według porównania z tej strony http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-kar … 174.0.html

wychodzi na to że 9600M GT który znajduje się na 35 miejscu, jest znacznie lepszy od tego 3470 który jest na miejscu 83.

Buhahaha HD 3470 lepszy od 9600GT? =D> dla Pana, który Ci tak oświadczył.

PS.Co z tego, że notebookowe karty? na PC GF 9600 GT może konkurować jct z HD 3870. A tak i tak GF jest lepszy, we wszystkich testach w grach więcej FPS o jakieś 5-10-20.

No właśnie ogólnie opadła mi klapa jak ten koleś mi zaczął zmarszczać swoje tołki -.^ a ogólnie może mogli byś cie zaproponować jakąś wydajną mobilną kartę graficzną do Notebooka?? :stuck_out_tongue:

Eeeee… GF 9600GT ? :smiley:

W sumie to jeden z lepszych wyborów.

8600 GT jest chyba słabsza? o wiele?

Dwa razy słabsza od 9600GT

I jeszcze 1

O wiele drożej mnie by wyniosło wsadzenie do notebooka NVIDIA GeForce 9800M GT (opłaca się w taką inwestować?), niż 9600M GT? 8)

No chyba jakieś 100-170zł więcej. Przynajmniej tak jest na PC :stuck_out_tongue: