Karta graficzna geforce do 300zł pod gry

Jak będziesz mógł to napisz na jakich ustawieniach chodzi u Ciebie Crysis 2 na nowej karcie graficznej.

OK, na 8600gt mi chodzi 1024x768 całkiem przyzwoicie, czuje że minimalnie wolniej niż powinien ale przynajmniej nie ma pokazu slajdów nawet podczas szybszych akcji

1280 x 1024 full detale na moim radku bez ścinek

na 4850 tak dobrze hula? :smiley: kurde musze se kupić tego HD6970 :smiley: jak najszybciej :stuck_out_tongue:

No wszystkie gry jak dotąd mi śmigają aż miło wiadomo gta 4 na full nie pociągnie. Ale reszta full detale i rozdziałka jak wyżej pisałem

Karta już w kompie. Pierwsza chwila grozy za plecami. Jak podłączyłem to wiatrak sie nie kręcił a karta nie dawała sygnałów życia, nie wiedziałem że potrzebuje dodatkowego zasilania bezpośrednio z zasilacza :smiley:

Ktoś prosił o relacje z Crysis2:

Grałem na najwyższej rozdzielczości u mnie jest to bodajże 1280x1024 (monitor ogranicza tak podejrzewam). W zaawansowanych ustawieniach grafiki sa opcje tam różne i poziomy ustawień: WYSOKIE-BARDZO WYSOKIE-EKSTREMALNE. Z początku miałem ustawione WYSOKIE wszystkie opcje, gra działa idealnie wszystko płynnie i wzorowo :slight_smile: Dałem wszystko na ekstremalnie to gra się nie cięła ale troszkę spowolniła, na prawdę trochę nawet da się grać ale postawiłem na szybkość i wróciłem do wysokich.

Wiatrak od karty jest teraz najgłośniejszy w obudowie ale da sie przeżyć. DZIEKI za rady bez was pewnie kupiłbym coś gorszego a teraz mam nadzieję że będzie dobra na kilka gier do przodu… Jak kogoś interesuje to bede jeszcze sprawdzał GTA IV, moge napisać jak działa.

witam, mozesz napisac jak w gta4 ci smiga bo jestem ciekawy, bo tez rozgladam sie za inna karta, bo moj radek 4770 nie pozwala mi wejsc w swiat tekstur na wysokich

GTA IV nie działa nawet na najniższych detalach. Najniższa rozdzielczość, textury LOW, renderowanie LOW i dystans 1. A na ekranie pokaz slajdów. Teraz już nie wiem czy karta nie działa na maxa czy ta gra ma tak kosmiczne wymagania czy może mam cos innego za słabe

3gb ram 800mhz i procesor e8400 dual 3ghz

Powinno ci śmigać. Wgrałeś patcha do gta? 1.0.5.0 wgraj powinno się poprawić.

ja gram na 1.0.6.0

już wywaliłem, na szczęście nie jestem fanem tej gry i mi nie zależy