Karta graficzna Geforce

Mam następujący problem Kupiłem sobie kartę graficzną PixelView GeForce FX 5200 ULTIMATE 128/128 taktowanie 250/500@300/600. Karta podczas grania w NFS Underground Most Wanted Carbon wyłącza sięalbo po dojechaniu do mety albo na starcie. Wyłącza się także komp podczas rozmazania obrazu także podobnie komp sie resetuje podczas grania w settlersy 10-lecie oraz w 3D marku test 03 podczas testu nature. Mówiono mi że to wina slabego zasilacza (miałem 200w) kupiłem więc 450W bardzo mocny lecz przy moim sprzęcie (Celeron 1,3Ghz 768Ram) nie wygeneruje takiej mocy. Myślałem ze to wina sterków także nie. Kartę także odkręcałem i też to nic nie dało. Problem ten nie występuje w grach takich jak Gothic 3 Dungeon SIege 2 na max detalach i pixel shader 2.0 włączonym.

jaka marka ??

zainstaluj na nowo odpowiednie sterowniki ------>

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76390

Zasilacz mam naprawde dobry z chiefteca. Próbowałem już 3 razy sterowniki zmieniać i nic :-x :-x

Po zainstalowaniu sterowników od karty graficznej zainstaluj też DirectX 9.0c

Taki procesor jest nieco za słaby. Wymień na nowszy.

Myślę, że nie napiszesz o tym kompie z problemem z PES 6.

To jest mój stary komp który próbuje ratować. Gdyż mam Nowy Core 2 DUO E6600 ten chce wywieźć do babci jednak niepokoi mnie ta sprawa. Gdy resetuje się komp to wydaje takie buczenie jak coś odpalało “po czasie” dysk twardy czy coś w tym stylu nie wiem moze to zasilacz na karcie nie wiem :?

Diablos99 proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem, używając opcji Zmień, poza tym temat przenoszę do stosownego działu

wentylator na karcie sprawny ?