Karta graficzna- Jaką kupić

Potrzebuje nie gorszej karty graficznej od NVIDIA GeFORCE 8400 GS, lecz musi być wejscie HDMI minimum 100 zł max 150

Przy tej karcie masz takie jakby kropeczki białe na monitorze (nie brudne :P) nie wiem czy ta karta daje rade z tym monitorem (monitor full hd)

Dodane 10.02.2013 (N) 12:46

najlepiej jakby to był serwis morele.net albo allegro

Białe kropeczki na monitorze to tzw. bad piksele, czyli wina monitora. Kartę za 100-150zł lepszą od 8400GS? Chyba nie warto.

ta karta chyba warta 100zł

Która?

Szukasz karty do gier? Jeżeli tak to w tej cenie nie znajdziesz nic godnego uwagi.

Podaj jakie parametry ma twój komputer, w tym jaki zasilacz posiadasz (marka + moc).

Z nówek to chyba tylko Radeon 6450, bije na głowę - o to akurat nie trudno - 8400 GS, ale szału nie ma. Grać też pewnie się da, bo sam 10 lat grałem na GF6100 :smiley: Z używanych, bez gwarancji, powinno się dać znaleźć 9600GT, jakieś modele 9800, 8800, jakiś czas temu widziałem 3870HD w tej cenie, ale kupowanie kart w krótkimi gwarancjami to jak branie kota w worku, więc trzeba podjąć jakieś ryzyko, ale to tylko gdy zależy Ci na graniu w niskiej cenie.

Sądząc po tym, że używasz 8400GS, 6450HD powinien Ci w zupełności wystarczyć, a że karta pobiera jedynie niespełna 30W w stresie, to nie musisz się bać o zasilacz.

komuter nie do gier,to nie mój jest on ma być taki do cod 4 :smiley: i do internetu

Będę musiał rozkręcić bo w Evarescie tegio nie ma :<

To bierz 6450, z powodzeniem wystarczy, a pobór prądu mniejszy niż na 8400GS, więc nie trzeba będzie zmieniać zasilacza, nawet jeśli obecny to jakiś syf

Np. tego http://www.morele.net/karta-graficzna-g … gi-471498/

zamówienie złożone :slight_smile:

Dodane 28.02.2013 (Cz) 17:44

Karta ładnie się spisuje lepiej działa niż tamta HDMI działa, dziękuje z a wybór, można dodać to do archwium :slight_smile: