Karta graficzna kręci się powoli

Witam, mam taki problem po tydzień temu odkurzałem komputer czyli ze kurzu w śrpdku i po tym karta graficzna kręci się wolno i spadły fps-y w grach np. CS:GO miałem 160 do 240 a teraz mam ledwo 20.jak to naprawić

POMOCY!

Nawrzucać kurzu z powrotem ?
A poważnie - podałbyś może nieco więcej informacji - ot choćby o karcie graficznej, bo to co napisałeś więcej mówi o tym w co grasz, niż na czym.

Zobacz, może wentylator zablokowany - wyjmij kartę i sprawdź wszystko + mocowanie chłodzenia na GPU.

A może kartę uszkodziłeś?

[quote=“ZaaraN966, post:1, topic:522399, full:true”]Karta graficzna kręci się po woli POMOCY
Witam, mam taki problem po tydzień temu odkurzałem komputer czyli ze kurzu w śrpdku i po tym karta graficzna kręci się wolno i spadły fps-y w grach np. CS:GO miałem 160 do 240 a teraz mam ledwo 20.jak to naprawić

POMOCY!
[/quote]Po czyjej woli się kręci i jak to jest możliwe, skoro karta powinna mocno siedzieć w gnieździe a nie się kręcić? Normalnie opętana sztuka. :imp: Dzwoń po egzorcystę!

A na poważnie. Ogarnij temat, bo kwalifikuje się do kosza. Jak nie jesteś w stanie dobrze opisać problemu i postępować według wytycznych forum, to może lepiej zadzwoń po informatyka i niech on za pieniążki ogarnie problem z kartą za Ciebie.

Ja bym zmieniła dealera, bo jak tak dalej pójdzie, jeszcze ona zacznie gadać ze smokami.