Karta graficzna - krzaki

Witam

Mam problem najprawdopodobniej z karta graficzną. (ati radeon gigabyte 3870)

Problem wystąpił w czasie grania; gra się zawiesiła, niebieskie ,czerwone i zielone pixle na całym monitorze, czerwone kwadraty zmiana sterowników i formatowanie komputera nic nie pomogło.

Odniosłem komputer do serwisu w którym stwierdzono że wszystko działa poprawnie (obciążyli kartę grając i testując ją)

Gdy wróciłem do domu wszystko działało dobrze ale teraz problem powrócił

Więc blue screeny, zawieszanie się gry (dźwięk działa) czarny lub biały obraz, krzaki, czasami zdarza się że nawet po włączeniu komputera monitor się nie włącza lub wyłącza (brak sygnału).

Komputer nie podkręcany, bios najaktualniejszy, na optymalnych ustawieniach. Karta graficzna po gwarancji

Przesyłam screeny.

Pytanie czy to na pewno karta graficzna, może płyta główna zaczyna wariować, zasilacz był kiedyś lutowany.

Podzespoły jak w podpisie.

http://www.przeklej.pl/plik/grafa_rar-0028dr6so2jh

Miałem podobny problem co ty ze 4 miesiące temu z kartą Palita Geforce 8800GT tyle ze nie miałem blue screenów i obraz zawieszał się podobnie jak tobie, a potem zamarzał i pomagał tylko reset. Na szczęście była jeszcze na gwarancji, i oddałem ja do serwisu, po 3 tygodniach dali mi nową.

Więc ja stawiałbym na kartę, ale jeżeli mówisz, że ją testowali i była sprawna to trudno powiedzieć. Chyba musiałbyś testować każdą część z osobna. Ale przy obrazie to raczej tylko karta graficzna może sprawiać problemy…